Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 59
Вчора 2051
За цей тиждень 10661
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41282
За минулий місяць 69614
За весь час 850646
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
09 Листопада 2018

Шановні друзі!

Сердечно вітаємо вас з нагоди Дня української писемності та мови!

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам попередніми поколіннями. Саме мова є генетичним кодом нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ. 

Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. 

Давньоруські літописи, зокрема преподобного Нестора Літописця, є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими. 

Наша мова є серцем і душею свободолюбивого українського народу. Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов’язаної із боротьбою за незалежність України.

Переконаний, що саме єдина державна мова – українська – є запорукою нашої згуртованості, могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування Української держави. 

Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Нехай же вічно звучить українська мова!


Голова райдержадміністрації                                                               Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                                       Михайло ПІДДУБНИЙ