Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3708
Вчора 5477
За цей тиждень 19237
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85189
За минулий місяць 83451
За весь час 1057503
09 Листопада 2018

Шановні друзі!

Сердечно вітаємо вас з нагоди Дня української писемності та мови!

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам попередніми поколіннями. Саме мова є генетичним кодом нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ. 

Українська мова почалася з писемності, витоки якої йдуть з далекого минулого. 

Давньоруські літописи, зокрема преподобного Нестора Літописця, є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які й сьогодні вражають глибиною мудрості, далекоглядності, є актуальними і суспільно значимими. 

Наша мова є серцем і душею свободолюбивого українського народу. Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов’язаної із боротьбою за незалежність України.

Переконаний, що саме єдина державна мова – українська – є запорукою нашої згуртованості, могутньою зброєю у протистоянні спробам руйнування Української держави. 

Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Нехай же вічно звучить українська мова!


Голова райдержадміністрації                                                               Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                                       Михайло ПІДДУБНИЙ