Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3791
Вчора 5477
За цей тиждень 19320
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85272
За минулий місяць 83451
За весь час 1057586
09 Листопада 2018

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

Українська культура, попри могутній натиск чужих агресивних впливів, змогла зберегти свою самобутність, традиції, стати об’єднуючим фактором  згуртування нації, формування національної ідентичності.

Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам, як ніколи, потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.

І ви, шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, своєю щоденною працею зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, забезпечуєте презентацію всього найкращого, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

З нагоди професійного свята висловлюємо вам щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний пошук, самовідданість, ініціативність й багатогранну творчість.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя!


Голова райдержадміністрації                                                     Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                             Михайло ПІДДУБНИЙ