Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 158
Вчора 2051
За цей тиждень 10760
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41381
За минулий місяць 69614
За весь час 850745
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
09 Листопада 2018

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

Українська культура, попри могутній натиск чужих агресивних впливів, змогла зберегти свою самобутність, традиції, стати об’єднуючим фактором  згуртування нації, формування національної ідентичності.

Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам, як ніколи, потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.

І ви, шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, своєю щоденною працею зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, забезпечуєте презентацію всього найкращого, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

З нагоди професійного свята висловлюємо вам щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний пошук, самовідданість, ініціативність й багатогранну творчість.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя!


Голова райдержадміністрації                                                     Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                             Михайло ПІДДУБНИЙ