Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 258
Вчора 8175
За цей тиждень 33225
За минулий тиждень 57012
За цей місяць 149645
За минулий місяць 265250
За весь час 1970375
08 Листопада 2018
Про це повідомила у своєму виступі начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Людмила Рудик під час наради, які відбулася під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка 7 листопада.

Людмила Рудик поінформувала, що згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації за № 143  від  23 травня  2018 р. «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу  та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах  осінньо-зимового періоду 2018-2019 років»  відповідними районними службами вжиті організаційні та практичні заходи щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Роботи виконувалися згідно із затвердженими графіками та відповідали темпам підготовки, доведеними Мінрегіоном України.

Виконання підготовчих робіт до опалювального сезону 2018-2019 рр. в районі завершено до 10 жовтня 2018 року, крім зовнішніх мереж теплопостачання по вул. Каштановій, 68 в м.Бар. Стовідсотково виконані всі заплановані організаційно-технічні заходи по водопровідно-каналізаційному господарству. Виконання робіт здійснювалося за основними напрямками: підготовлено комплексно 30 котелень та 46 опалювальних пунктів. Комплексно підготовлено 156 будинків, 34 школи і 22 дитячих садочки, 3 заклади охорони здоров’я.

Опалювальний сезон в районі розпочато, відповідно до розпорядження голови райдержадміністраціі від 02.10.2018 р № 252, з 16 жовтня 2018 року для всіх груп населення. Він проходить стабільно, підприємства житлово-комунального господарства працюють в штатному режимі, суттєвих збоїв в роботі не зафіксовано. Газотранспортна система (ПАТ «Вінницягаз») та система електропостачання (ПАТ «Вінницяобленерго») працюють в штатному режимі.

Відповідно до договору про надання послуг з ремонту та технічного обслуговування газових та твердопаливних котелень загальноосвітніх навчальних закладів Барського району, ПАТ «Барський машинобудівний завод» проводив відповідні роботи на гідравлічне випробування котлів та перевірки димових каналів.

Вжито невідкладних заходів щодо проведення експертного обстеження опалювальних котлів та котельного обладнання  спеціалізованими організаціями, які мають відповідні дозволи Держпраці, та приведення котлів та котельного обладнання у відповідність до вимог нормативно-правових актів.

З початку підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років представники інспекції Держенергонагляду у Вінницькій області брали участь у засіданнях районних штабів з відповідного питання.

Проведено у встановленому порядку навчання та перевірку знань з питань охорони праці відповідальних осіб та обслуговуючого персоналу, згідно з вимогами Правил, до початку відповідного опалювального періоду.

З метою попередження пожеж та виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах в осінньо-зимовий період, направлено листи до голови Барської ОТГ, Копайгородського селищного та сільських голів, керівників комунальних підприємств району щодо проведення у поточному році робіт з покращення протипожежного захисту об’єктів в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. 

За спожитий природний газ станом на 1.11.2018 р. промисловість і комунально-побутові підприємства розрахувалися на 100 відсотків, населення – на 115 відсотків.

Рівень розрахунків всіх споживачів за електроенергію склав 93 відсотки. Зокрема населення – 87 відс., ЖКП – 115 відс., бюджетні організації – 78 відс., промисловість – 93 відс. 

Для забезпечення життєдіяльності населених пунктів в особливих погодних умовах, на випадок стихійного лиха (снігопади, заноси) кошти на паливно-мастильні та посипкові матеріали можуть бути виділені з резервного фонду, в якому на сьогодні близько 70 тис. грн.