Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4597
Вчора 12415
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 59311
За цей місяць 145177
За минулий місяць 257413
За весь час 1697197
Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України  
11 Жовтня 2018
11 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування. На зібрання був запрошений перевізник Василь Довгалюк.

Члени комісії розглянули відповідні питання, в обговоренні яких взяли участь  Людмила Гвардіян, Ірина Гуменюк, Людмила Грицак, Олександра Мала.  

Зокрема на засіданні комісії йшлося про те, що перевізником ФОП Довгалюком В.С. було подано розрахунок за надані послуги пільговим категоріям громадян для відшкодування компенсаційних витрат за їх перевезення автотранспортом приміського сполучення по маршруту Каришків – Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку за вересень  2018 року.

Комісія шляхом голосування ухвалила рішення: управлінню соціальної політики Барської РДА відшкодувати кошти  в межах помісячного плану  асигнувань, затверджених кошторисними призначеннями поточного року, ФОП Довгалюку В.С. за вересень 2018 р.


Управління соціальної політики райдержадміністрації