Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 223
Вчора 1043
За цей тиждень 5951
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 21077
За минулий місяць 19152
За весь час 677659
11 Жовтня 2018
11 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування. На зібрання був запрошений перевізник Василь Довгалюк.

Члени комісії розглянули відповідні питання, в обговоренні яких взяли участь  Людмила Гвардіян, Ірина Гуменюк, Людмила Грицак, Олександра Мала.  

Зокрема на засіданні комісії йшлося про те, що перевізником ФОП Довгалюком В.С. було подано розрахунок за надані послуги пільговим категоріям громадян для відшкодування компенсаційних витрат за їх перевезення автотранспортом приміського сполучення по маршруту Каришків – Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку за вересень  2018 року.

Комісія шляхом голосування ухвалила рішення: управлінню соціальної політики Барської РДА відшкодувати кошти  в межах помісячного плану  асигнувань, затверджених кошторисними призначеннями поточного року, ФОП Довгалюку В.С. за вересень 2018 р.


Управління соціальної політики райдержадміністрації