Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3027
Вчора 2959
За цей тиждень 3027
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 51616
За минулий місяць 68826
За весь час 934864
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
11 Жовтня 2018
11 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування. На зібрання був запрошений перевізник Василь Довгалюк.

Члени комісії розглянули відповідні питання, в обговоренні яких взяли участь  Людмила Гвардіян, Ірина Гуменюк, Людмила Грицак, Олександра Мала.  

Зокрема на засіданні комісії йшлося про те, що перевізником ФОП Довгалюком В.С. було подано розрахунок за надані послуги пільговим категоріям громадян для відшкодування компенсаційних витрат за їх перевезення автотранспортом приміського сполучення по маршруту Каришків – Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку за вересень  2018 року.

Комісія шляхом голосування ухвалила рішення: управлінню соціальної політики Барської РДА відшкодувати кошти  в межах помісячного плану  асигнувань, затверджених кошторисними призначеннями поточного року, ФОП Довгалюку В.С. за вересень 2018 р.


Управління соціальної політики райдержадміністрації