Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2208
Вчора 4828
За цей тиждень 27545
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93497
За минулий місяць 83451
За весь час 1066219
09 Серпня 2018
Сьогодні, 9 серпня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося чергове засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.

На засідання був запрошений перевізник Василь Довгалюк.

Відповідно до порядку денного,  учасники зібрання розглянули наступні питання:

1. Про відшкодування витрат від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.

2. Здійснення моніторингу перевезення пільгових категорій громадян по маршруту Бар АС-Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку.

На засіданні комісії йшлося про те, що перевізником ФОП Довгалюком В.С. було подано розрахунок за надані послуги пільговим категоріям громадян для відшкодування компенсаційних витрат за їх перевезення автотранспортом приміського сполучення по маршруту Каришків – Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку за липень 2018 року.

Комісія шляхом голосування ухвалила рішення: 

1. Управлінню соціальної політики Барської РДА відшкодувати кошти в межах помісячного плану асигнувань, затверджених кошторисними призначеннями поточного року, ФОП Довгалюку В.С. за липень 2018 р.

2. З метою цільового використання коштів районного бюджету, членам комісії здійснювати моніторинг перевезених пільгових категорій громадян по маршруту Каришків – Лісове – Копайгород – Бар АС та в зворотному напрямку.


Управління соціальної політики райдержадміністрації