Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 407
Вчора 5477
За цей тиждень 15936
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 81888
За минулий місяць 83451
За весь час 1054042
11 Липня 2018
Про це повідомив журналістам районного і міського часописів та районного радіомовлення завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олег Бортнік під час прес-конференції, яка відбулася сьогодні, 11 липня, в прес-центрі райдержадміністрації.

Розпочинаючи свій виступ, Олег Бортнік зазначив, що питання організації та проведення оздоровчої кампанії в районі знаходиться на особливому контролі керівництва райдержадміністрації. Діє районна програма оздоровлення дітей та підлітків Барського району. Також прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Барського району влітку 2018 року». До керівників таборів, які працюватимуть протягом літнього сезону 2018 року,  доведено інформацію про функціонування «гарячої» телефонної лінії при Міністерстві соціальної політики України.

Завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації поінформував журналістів, що на організацію та проведення цьогорічної оздоровчої кампанії в районному та міському бюджетах передбачено 836 тис. 500 грн. З них на організацію оздоровлення дітей в оздоровчому таборі «Фортуна»  с.Митки – 398 тис. грн. та на організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах міста і району – 138 тис. 500 грн. На поліпшення матеріально-технічної бази комунального закладу Барської міської ради «Оздоровчий табір «Фортуна» виділено 300 тис. грн. з місцевого бюджету.

На території району протягом оздоровчого періоду передбачене функціонування 8 таборів: 7 пришкільних (мовних) та 1 позаміський оздоровчий табір «Фортуна» с.Митки. 

Протягом роботи таборів з денним перебуванням було проведено змістовну виховну роботу щодо розвитку інтересів та здібностей дітей, низку цікавих різноманітних заходів, спрямованих на оздоровлення та розширення кругозору дітей, популяризації здорового способу життя, розвитку комунікативних умінь, творчих умінь дітей, профілактики негативних явищ серед дітей і молоді та ін. 

Також Олег Бортнік зазначив, що при розподілі путівок в межах виділених коштів першочергова увага приділяється дітям пільгових категорій сімей, насамперед дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю та інших визначених категорій сімей.

Безкоштовні путівки надаються дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, дітям учасників АТО. Для обдарованих дітей придбання путівки коштує 15 відс. її вартості.

До речі, вартість одного дітодня в оздоровчому таборі «Фортуна» - 185 грн. На сьогодні в таборі перебувають 178 дітей, з них 64 – з Барського району.

Всього протягом червня 2018 року в районі було охоплено різними видами оздоровлення та відпочинку 553 дитини, з них 360 дітей відпочили в пришкільних таборах міста і району, 150 дітей охоплено відпочинковими послугами, 43 дітей оздоровлено в різних таборах Вінниччини та поза межами області. 


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації