Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 721
Вчора 5298
За цей тиждень 10773
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 76725
За минулий місяць 83451
За весь час 1048581
14 Червня 2018
Сьогодні, 14 червня, регіональні спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Карман та Марина Дзендзель побували з ознайомчим візитом у Барській ОТГ, яка за результатами відбору заявок органів місцевого самоврядування для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП, оголошеного командою напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» у березні цього року, увійшла до списку 150 кандидатів для участі у Програмі. 

Також відбулася їхня зустріч з очільниками району Володимиром Саволюком та Михайлом Піддубним за участі заступника міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамари Кушнір, в.о. начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталії Сироти, спеціаліста з питань інвестиційної політики міської ради Сергія Мірчука. 

Під час зустрічі йшлося зокрема про те, що конкретні види та обсяги допомоги від Програми «U-LEAD з Європою»  для кожної громади-кандидата будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП. Далі для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Щодо Барської ОТГ, то її жителі отримують на сьогодні адміністративні послуги у ЦНАП райдержадміністрації. Тож найбільш доцільно буде створити на його базі міськрайонний Центр надання адміністративних послуг. Тим паче, що існує тісна співпраця міської і районної влади в питаннях поліпшення якості надання адміністративних послуг громадянам, про що з приємністю відзначили спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою».

Як наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, така співпраця є взаємовигідною. Варто також зазначити, що адміністратори Центру не ділять відвідувачів на містян і сільських жителів. Головне – щоб люди отримали якісні адміністративні послуги, перелік яких, до речі, постійно розширюється. Скажімо, незабаром у Центрі запрацює робоча станція для виготовлення внутрішніх паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та закордонних паспортів. 

Регіональні спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Карман та Марина Дзендзель оглянули приміщення центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, докладно ознайомилися з його роботою, а також провели презентацію напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» для керівництва району, міської ОТГ, представників структурних підрозділів апарату міської ради.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)