Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 180
Вчора 818
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 5213
За цей місяць 12250
За минулий місяць 14073
За весь час 643905
14 Червня 2018
Сьогодні, 14 червня, регіональні спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Карман та Марина Дзендзель побували з ознайомчим візитом у Барській ОТГ, яка за результатами відбору заявок органів місцевого самоврядування для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП, оголошеного командою напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» у березні цього року, увійшла до списку 150 кандидатів для участі у Програмі. 

Також відбулася їхня зустріч з очільниками району Володимиром Саволюком та Михайлом Піддубним за участі заступника міського голови з економічних та гуманітарних питань Тамари Кушнір, в.о. начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталії Сироти, спеціаліста з питань інвестиційної політики міської ради Сергія Мірчука. 

Під час зустрічі йшлося зокрема про те, що конкретні види та обсяги допомоги від Програми «U-LEAD з Європою»  для кожної громади-кандидата будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП. Далі для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Щодо Барської ОТГ, то її жителі отримують на сьогодні адміністративні послуги у ЦНАП райдержадміністрації. Тож найбільш доцільно буде створити на його базі міськрайонний Центр надання адміністративних послуг. Тим паче, що існує тісна співпраця міської і районної влади в питаннях поліпшення якості надання адміністративних послуг громадянам, про що з приємністю відзначили спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою».

Як наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, така співпраця є взаємовигідною. Варто також зазначити, що адміністратори Центру не ділять відвідувачів на містян і сільських жителів. Головне – щоб люди отримали якісні адміністративні послуги, перелік яких, до речі, постійно розширюється. Скажімо, незабаром у Центрі запрацює робоча станція для виготовлення внутрішніх паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та закордонних паспортів. 

Регіональні спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Карман та Марина Дзендзель оглянули приміщення центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, докладно ознайомилися з його роботою, а також провели презентацію напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» для керівництва району, міської ОТГ, представників структурних підрозділів апарату міської ради.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)