Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2159
Вчора 4828
За цей тиждень 27496
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93448
За минулий місяць 83451
За весь час 1066169
13 Червня 2018
13 червня під керівництвом голови районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося чергове засідання районної координаційної ради, у якому взяв участь страховий експерт з охорони праці Барського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Михайло Дерепа.

Згідно з порядком денним, учасники зібрання розглянули питання стану виробничого та невиробничого травматизму за 5 місяців 2018 року та низку актуальних тем.

При розгляді першого питання Михайло Дерепа поінформував присутніх, що протягом 5 місяців поточного року на території району зареєстровано 5 нещасних випадків на виробництві, внаслідок яких постраждали 5 осіб. За результатами розслідування всі ці випадки пов’язані з виробництвом. За аналогічний період минулого року був зареєстрований один випадок, пов’язаний з виробництвом. Михайло Дерепа довів до уваги членів районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення інформацію про нещасні випадки та про причини їх настання.  

При розгляді другого питання начальник відділу праці управління соціальної політики райдержадміністрації Анатолій Халабуда зазначив, що стан невиробничого травматизму в районі залишається невтішним. Він повідомив учасникам зібрання про випадки травматизму невиробничого характеру, яких протягом січня – травня поточного року зареєстровано 630. Зокрема:

- у січні – 109, з них з дітьми до 14 років -12;

- у лютому – 110, з них з дітьми до 14 років – 21;

- у березні – 10, з них з дітьми до 14 років – 14;

- у квітні – 139, з них з дітьми до 14 років – 21;

- у травні – 171, з них з дітьми до 14 років – 33.

Переважна більшість випадків травматизму невиробничого характеру пов’язана:

- з падінням потерпілого –304,  

- з випадковою дією неживих механічних сил – 154.     

З усіх випадків травматизму невиробничого характеру 101випадок,  або 16,03 відс., стався з дітьми віком до 14 років. 

При обговоренні третього питання члени районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення зупинилися на темах зростання дитячого травматизму, пов’язаного з використанням транспорту, проведення медичних оглядів, сільськогосподарських робіт. Особливо акцентувалася увага на питанні безпечного відпочинку дітей у літніх таборах та зверненні до міської ради про облаштування та забезпечення безпечного місця для купання дітей і дорослих у районі колишнього цукрового заводу.  

Підбиваючи підсумки засідання, перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної координаційної ради Неля Мельник наголосила на необхідності посилення роз’яснювальної роботи з питань охорони праці та промислової безпеки, забезпечення належного виховання дітей і підлітків, безпеки життєдіяльності населення.


Відділ праці управління соціальної політики райдержадміністрації