Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2200
Вчора 4828
За цей тиждень 27538
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93490
За минулий місяць 83451
За весь час 1066211
12 Червня 2018

11 червня службою у справах дітей райдержадміністрації влаштовано малолітню дитину до Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 

Протягом року дитина перебувала, за заявою матері, в інтернатному закладі на повному державному забезпеченні. 

Оскільки в літній період діти не можуть перебувати в закладі, матір забрала сина в біологічну родину. Обстеживши умови проживання даної родини, комісією прийнято рішення влаштувати малолітнього в КУ «Барська ЦРЛ», де перебував протягом тижня та проходив медичне обстеження необхідне для влаштування у центр реабілітації. 
 
В даній сім’ї виховується двоє малолітніх дітей, менший з яких в минулому році вже був влаштований у Жмеринський центр соціально-психологічної реабілітації.
 
Під час зустрічі брати радісно зустрічали один одного, обіймалися, були задоволені та щасливі. 

Основним завданням такого закладу є надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної та інших видів допомоги, проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини.
 
Діти з вищевказаної родини перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, з підстав ухилення батьків від виконання обов’язків з виховання дітей.
 
Органом опіки та піклування подано позов до Барського районного суду про позбавлення батьківських прав батьків в інтересах малолітніх дітей. 


Служба у справах дітей райдержадміністрації