Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 504
Вчора 2216
За цей тиждень 4845
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49229
За минулий місяць 69614
За весь час 859291
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
17 Травня 2018
Сьогодні, 17 травня, у залі засідань Будинку рад відбулася презентаційна зустріч Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з керівниками місцевих рад району.

Як зазначив у вступному слові перший заступник керівника Секретаріату Асоціації, завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, діяльність Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування спрямована, в першу чергу, на те, аби сприяти ефективному розвитку територіальних громад та вирішенню питань їхньої життєдіяльності.

Так, протягом 2017 року Асоціацією проведено ряд заходів, семінарів, круглих столів, реалізовано низку проектів, налагоджено співпрацю з українськими та міжнародними організаціями, а також комунікацію і зворотний зв’язок з громадами – членами ВОАОМС.

Щодо планів на нинішній рік, то серед пріоритетів – поліпшення рівня комунікації з громадами, які входять до складу Асоціації. З цією метою, зокрема, проведено переформатування сайту ВОАОМС (http://sg.vn.ua), на якому громадяни можуть знайти чимало корисної інформації, скористатися інтерактивною картою Вінниччини та ін. Також планується налагодження спілкування в режимі он-лайн – влаштування вебінарів, скап-зустрічей, нарад. Продовжуватиметься випуск газети «Вісник Вінницького самоврядування». Ці та інші кроки щодо покращення комунікації дадуть можливість більш повніше висвітлювати роботу Асоціації, надавати громадам вичерпну інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, їх досягнення, про впровадження реформи децентралізації тощо.

Серед пріоритетних завдань  - проведення навчань громад у нових форматах, розвиток міжмуніципального співробітництва, створення ресурсно-інформаційних центрів  у громадах та надання консультацій з питань грантової діяльності. До речі, щотижня спеціалісти Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів ВОАОМС, який докладно презентував Володимир Репей, готують та розсилають моніторинг актуальних для Вінницької області грантових програм. Всі громади їх отримують, можуть проглядати та подавати свій проект на той конкурс, який їм підходить. А проконсультуватися щодо заповнення заявок на грант та подальшої реалізації проектів вони можуть у фахівців зазначеного Центру.

Про основні засади діяльності Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування учасників зустрічі поінформувала його завідувач Світлана Буяльська.

Про важливість роботи з поширення позитивного іміджу тієї чи іншої територіальної громади, налагодження її співпраці з іноземними партнерами йшлося у виступі завідувача Центру промоцій та зовнішніх зв’язків Аліни Саволюк.

Перед присутніми виступила також волонтер Корпусу Миру США в Україні Ешлі Блейк Нейлсен, яка протягом двох років працюватиме в Асоціації і допомагатиме громадам у написанні проектів та налагодженні міжнародних зв’язків.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації