Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 276
Вчора 1328
За цей тиждень 2479
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17605
За минулий місяць 19152
За весь час 673300
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
15 Травня 2018
У Вінницькій області продовжується реалізація проекту спільно зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Субпроект «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області» був розпочатий у 2015 році та направлений на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією.

«Сьогодні ми укладаємо договір на виконання будівельно-монтажних робіт, включаючи технологічне обладнання, загальною вартістю більше 480 млн. грн., - зазначив заступник голови ОДА  Ігор Івасюк. -  В минулому році  було оголошено проведення торгів на будівництво кардіоцентру та запрошено до участі всі зацікавлені компанії. Протягом періоду подання пропозицій 13 компаній висловили зацікавленість у тендерних процедурах. Пропозиція, надана компанією ТОВ «КСМ-ГРУП» (Київ, Україна ), виявилась найкращою за технічними показниками та найнижчою за ціновою пропозицією.

Ігор Івасюк також зазначив, що в ході переддоговірної зустрічі сторони домовились про скорочення тривалості виконання робіт з 840 на 792 дні, що дасть змогу впровадити всі роботи по Проекту вчасно та в строки здійснити розрахунки з підрядником.

Під час підписання угоди представники підрядної компанії зазначили, що реалізують багато проектів міжнародного класу, зокрема, об’єктів промислового і житлового призначення у м. Києві та в інших регіонах України та запевнили, що якісно і в найкоротший термін виконають проект у місті Вінниці: «Починаємо роботи орієнтовно з 1 червня поточного року і плануємо закінчити основні капітальні роботи 30 червня 2020 року. До серпня місяця нам буде потрібен час для того, щоб здати об’єкт в експлуатацію».

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович підкреслила:

«Сьогодні в місті вже функціонує кардіоцентр - досить потужний і добре відомий на теренах України. Цьогоріч він зайняв перше місце в державі по наданню послуг хворим на серцево-судинні патології. Приміщення нового центру будуватиметься по вул. Хмельницьке шосе на території, де зараз розміщені декілька лікувальних закладів міста. Там  зручна транспортна розв’язка,очевидно,що громадяни з інших областей, які поруч – Житомирської, Хмельницької, Тернопільської також користуватимуться послугами нового сучасного Центру серцево-судинної патології».

Планується, що у новому кардіоцентрі, площею 17 тис. кв. м, у м.Вінниці працюватиме понад 400 осіб. Він розрахований на 138 ліжок та 6 ліжок реанімації. 

Довідково:

Станом на 15.05.2018 року розрахункова вартість укладених за субпроектом договорів складе 21 709,9 тис. дол. (38 договорів, включаючи операційні витрати) або 66,3% від позики.

З початку реалізації проекту вибірка коштів (перераховано з рахунку позики) складає 1 268 тис. дол. США, з них фактично сплачено 692,4 тис. дол. США.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua.