Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 534
Вчора 2216
За цей тиждень 4875
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49259
За минулий місяць 69614
За весь час 859321
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
15 Травня 2018
У Вінницькій області продовжується реалізація проекту спільно зі Світовим банком «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Субпроект «Складова розвитку системи охорони здоров’я Вінницької області» був розпочатий у 2015 році та направлений на покращення медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією.

«Сьогодні ми укладаємо договір на виконання будівельно-монтажних робіт, включаючи технологічне обладнання, загальною вартістю більше 480 млн. грн., - зазначив заступник голови ОДА  Ігор Івасюк. -  В минулому році  було оголошено проведення торгів на будівництво кардіоцентру та запрошено до участі всі зацікавлені компанії. Протягом періоду подання пропозицій 13 компаній висловили зацікавленість у тендерних процедурах. Пропозиція, надана компанією ТОВ «КСМ-ГРУП» (Київ, Україна ), виявилась найкращою за технічними показниками та найнижчою за ціновою пропозицією.

Ігор Івасюк також зазначив, що в ході переддоговірної зустрічі сторони домовились про скорочення тривалості виконання робіт з 840 на 792 дні, що дасть змогу впровадити всі роботи по Проекту вчасно та в строки здійснити розрахунки з підрядником.

Під час підписання угоди представники підрядної компанії зазначили, що реалізують багато проектів міжнародного класу, зокрема, об’єктів промислового і житлового призначення у м. Києві та в інших регіонах України та запевнили, що якісно і в найкоротший термін виконають проект у місті Вінниці: «Починаємо роботи орієнтовно з 1 червня поточного року і плануємо закінчити основні капітальні роботи 30 червня 2020 року. До серпня місяця нам буде потрібен час для того, щоб здати об’єкт в експлуатацію».

Заступник Вінницького міського голови Галина Якубович підкреслила:

«Сьогодні в місті вже функціонує кардіоцентр - досить потужний і добре відомий на теренах України. Цьогоріч він зайняв перше місце в державі по наданню послуг хворим на серцево-судинні патології. Приміщення нового центру будуватиметься по вул. Хмельницьке шосе на території, де зараз розміщені декілька лікувальних закладів міста. Там  зручна транспортна розв’язка,очевидно,що громадяни з інших областей, які поруч – Житомирської, Хмельницької, Тернопільської також користуватимуться послугами нового сучасного Центру серцево-судинної патології».

Планується, що у новому кардіоцентрі, площею 17 тис. кв. м, у м.Вінниці працюватиме понад 400 осіб. Він розрахований на 138 ліжок та 6 ліжок реанімації. 

Довідково:

Станом на 15.05.2018 року розрахункова вартість укладених за субпроектом договорів складе 21 709,9 тис. дол. (38 договорів, включаючи операційні витрати) або 66,3% від позики.

З початку реалізації проекту вибірка коштів (перераховано з рахунку позики) складає 1 268 тис. дол. США, з них фактично сплачено 692,4 тис. дол. США.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua.