Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1947
Вчора 2132
За цей тиждень 6875
За минулий тиждень 16385
За цей місяць 26910
За минулий місяць 33604
За весь час 760938
Президент України привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням на посаду Голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини
«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій
16 Квітня 2018
Продовжуємо відповідати на поширені запитання щодо підписання декларацій з лікарем. Отже, скільки часу дається на підписання декларації з лікарем?

➡ Кінцевого терміну підписання декларації немає. Це не обов’язково робити саме в квітні. Її можна підписати будь-коли, наприклад, під час вашого найближчого візиту до лікаря. Але не відкладайте справу в довгу шухляду. Оберіть лікаря, якому довіряєте, і під час наступного візиту підпишіть з ним декларацію.

 ➡ Термін дії декларації з лікарем необмежений. Вона діє до того часу, доки ви не вирішите підписати декларацію з іншим лікарем, якщо з якихось причин захочете його змінити. В такому випадку попередня декларація анулюється автоматично, вам не потрібно приходити до свого попереднього лікаря.


Урядовий портал