Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 64
Вчора 920
За цей тиждень 3410
За минулий тиждень 3364
За цей місяць 10447
За минулий місяць 14073
За весь час 641850
16 Квітня 2018
Мобільний додаток “Кліматичні краплі” відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети.

«Зелені» вчинки учасників платформи переводяться в електронні бали – так звані «Кліматичні краплі» - з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи.

Школи-учасники конкурсу змагаються у генерації Кліматичних крапель.

Переможцями буде обрано 4 школи, що наберуть найбільшу кількість Кліматичних крапель у розрахунку на одного учня, здійснюючи еко-вчинки.

Кліматичні краплі нараховуються за такими коефіцієнтами:

- висаджування дерев – 45 Крапель за кожне дерево;

- роздільний збір відходів – 1.8 Крапель за кілограм макулатури, 0.2 Краплі за кілограм скла, 1.6 Крапель за кілограм пластику, 0.5 Крапель за кілограм зібраних батарейок;

- компостування харчових відходів – 0.5 Крапель за кілограм органічних відходів, що йдуть на компостування;  

- енергозбереження – 1.2 Краплі за кВт*год. заощадженої електроенергії.

Для участі у конкурсі реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCZNduhKy-hHPoYrzA-saCsVvMUXprXIMh-KhYGJfa-vvevw/viewform.


Термін реєстрації — до 30 квітня 2018 року включно.

Після реєстрації для участі в конкурсі необхідно встановити мобільний додаток і створити новий обліковий запис для школи. До участі у проекті також запрошуються учні.

Участь у конкурсі також варто поєднувати із навчальними заходами, присвяченими питанням зміни клімату.

Термін проведення конкурсу: 1 квітня 2018 року — 28 вересня 2018 року.

3 учні 5-11 класів з кожної з чотирьох шкіл-переможців відвідають конференцію з питань змін клімату у Польщі у грудні 2018 року, де представлять результати діяльності школи із здійснення еко-вчинків. Презентації заплановані на День молоді конференції, що має відбутись 6 грудня 2018 року

Обрані вчителі шкіл-переможців отримають всебічну підтримку для подання заявки на конкурс Кращий Вчитель світу (www.globalteacherprize.org)
із призовим фондом в 1 мільйон доларів. Один такий вчитель відвідає кліматичну конференцію у Польщі.

Детальні роз’яснення щодо умов проведення конкурсу дізнавайтеся на сайті ТОВ «КТ-Енергія» (http://kt-energy.com.ua/projects/klimatychni-krapli/#tab-5) та під час скайп-конференцій 17.04.2018 та 03.05.2018.