Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 146
Вчора 2823
За цей тиждень 3639
За минулий тиждень 15059
За цей місяць 46322
За минулий місяць 36121
За весь час 401004
А.Парубій зазначив, що законопроект про Національну безпеку України має на меті як реформувати український сектор безпеки, так зробити рішучий крок України на шляху до НАТО
13 Березня 2018
13 березня, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка.

На порядок денний було винесено 6 питань, з них: 2 житлових питання; вирішення подальшого влаштування трьох малолітніх дітей після перебування у центрі матері та дитини; про участь батьків у вихованні дітей після розлучення; розглянуто ухвалу суду щодо надання висновку органу опіки і піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк зазначив: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів  державної політики. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм».

Під час роботи члени комісії заслухали інформацію, надану службою  у справах дітей райдержадміністрації, провели активне  обговорення питань, які виникали під час розгляду кожної конкретної ситуації. 

За результатами розгляду питань порядку денного були ухвалені виважені та обґрунтовані рішення.


Служба у справах дітей райдержадміністрації