Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 44
Вчора 1771
За цей тиждень 44
За минулий тиждень 15039
За цей місяць 35118
За минулий місяць 33604
За весь час 769790
13 Березня 2018
13 березня, з метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Ставнюка.

На порядок денний було винесено 6 питань, з них: 2 житлових питання; вирішення подальшого влаштування трьох малолітніх дітей після перебування у центрі матері та дитини; про участь батьків у вихованні дітей після розлучення; розглянуто ухвалу суду щодо надання висновку органу опіки і піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ставнюк зазначив: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів  державної політики. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм».

Під час роботи члени комісії заслухали інформацію, надану службою  у справах дітей райдержадміністрації, провели активне  обговорення питань, які виникали під час розгляду кожної конкретної ситуації. 

За результатами розгляду питань порядку денного були ухвалені виважені та обґрунтовані рішення.


Служба у справах дітей райдержадміністрації