Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 50
Вчора 2051
За цей тиждень 10652
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41273
За минулий місяць 69614
За весь час 850637
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
13 Лютого 2018
Питання поліпшення матеріальної бази навчальних закладів району та створення в них належних умов для проведення навчально-виховного процесу перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Володимира Саволюка. Підтвердженням цьому стала його чергова поїздка 13 лютого до сіл Митки і Комарівці, де він ознайомився зі станом проведення ремонтних робіт у місцевих школах.

Разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук та представником ТОВ «ЖИЛ СІТІ БУД» В’ячеславом Маципурою  очільник району оглянув приміщення Митківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., де проводиться капітальний ремонт даху, та будівлю корпусу № 2 Комаровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яку також капітально ремонтують.

Володимир Саволюк висловив сподівання, що будівельникам вдасться якісно і вчасно виконати всі необхідні роботи. 

Голова райдержадміністрації також звернув увагу на необхідність максимального збереження під час облаштування даху на приміщенні Митківської ЗОШ архітектурних особливостей цієї старовинної будівлі – колишнього палацу адмірала Миколи Чихачова.

Важливо провести належним чином капітальний ремонт і в Комаровецькій школі, яка буде реорганізована у НВК і з 1 вересня цього року в оновленому корпусі № 2 функціонуватиме дитсадок. 

До речі, начальник відділу освіти райдержадміністрації Алла Сторожук повідомила, що вже готовий проект і на будівництво котельні та системи опалення в Комаровецькому навчальному закладі.

Також Алла Сторожук зазначила, що завдяки проведенню тендерів на капремонти вищезгаданих шкіл через систему державних закупівель ProZorro вдалося заощадити близько 900 тис.грн.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації