Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 403
Вчора 1328
За цей тиждень 2606
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17732
За минулий місяць 19152
За весь час 673434
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
13 Лютого 2018
Питання поліпшення матеріальної бази навчальних закладів району та створення в них належних умов для проведення навчально-виховного процесу перебуває на постійному контролі голови райдержадміністрації Володимира Саволюка. Підтвердженням цьому стала його чергова поїздка 13 лютого до сіл Митки і Комарівці, де він ознайомився зі станом проведення ремонтних робіт у місцевих школах.

Разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук та представником ТОВ «ЖИЛ СІТІ БУД» В’ячеславом Маципурою  очільник району оглянув приміщення Митківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., де проводиться капітальний ремонт даху, та будівлю корпусу № 2 Комаровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., яку також капітально ремонтують.

Володимир Саволюк висловив сподівання, що будівельникам вдасться якісно і вчасно виконати всі необхідні роботи. 

Голова райдержадміністрації також звернув увагу на необхідність максимального збереження під час облаштування даху на приміщенні Митківської ЗОШ архітектурних особливостей цієї старовинної будівлі – колишнього палацу адмірала Миколи Чихачова.

Важливо провести належним чином капітальний ремонт і в Комаровецькій школі, яка буде реорганізована у НВК і з 1 вересня цього року в оновленому корпусі № 2 функціонуватиме дитсадок. 

До речі, начальник відділу освіти райдержадміністрації Алла Сторожук повідомила, що вже готовий проект і на будівництво котельні та системи опалення в Комаровецькому навчальному закладі.

Також Алла Сторожук зазначила, що завдяки проведенню тендерів на капремонти вищезгаданих шкіл через систему державних закупівель ProZorro вдалося заощадити близько 900 тис.грн.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації