Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1055
Вчора 620
За цей тиждень 2323
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 24970
За минулий місяць 33171
За весь час 335951
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
13 Лютого 2018
За ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 13 лютого під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА, першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питань ліквідації сказу тварин у дворі гр. Т. і в населеному пункті с. Митки.

Заслухавши інформацію начальника Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова та розглянувши акт епізоотичного розслідування від 12.02.2018 року про випадок захворювання на сказ собаки віком 1 рік в с.Митки (експертиза Вінницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини № 623 від 12.02.2018 року), відповідно до ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкції «Про заходи боротьби із сказом тварин, затвердженої наказом головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.01.1994 року № 2, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Барській районній адміністрації вирішила:

1. Оголосити двір гр. Т. і територію с.Митки та прилеглі до нього території в радіусі 5 км неблагополучними по сказу тварин, а територію в радіусі 10 км – загрозливою зоною, згідно з планом-схемою.  

2. Ввести карантинні обмеження на двір гр. Т. і населений пункт с.Митки Барського району.

3. Затвердити план заходів з ліквідації сказу.

4. Завідувачці ВСП «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ВОЦЛД МОЗ України» (Попова С.М.) взяти на облік осіб, які мали контакт з хворою твариною.

5. Центральній районній лікарні (Костенко О.С.) забезпечити осіб, які звернулись за антирабічною допомогою, необхідною кількістю профілактичних та лікувальних засобів.

6. Начальнику Барської районної державної лікарні ветеринарної медицини  (Коновалов В.А.) забезпечити комплекс ветеринарно-санітарних заходів, направлених на ліквідацію осередку інфекції.

7. Голові Барської райради УТМР (Косий О.С.), Копайгородському ДП   «Жмеринський держлісгосп» спільно з головою Митківської сільської ради (Колодій П.Б.) вжити дієвих заходів щодо зменшення чисельності червоної лисиці на території, прилеглій до с.Митки, а також бродячих собак і котів в населеному пункті та на прилеглій території.

8. Голові Митківської сільської ради (Колодій П.Б.) сприяти спеціалістам ветеринарної медицини в проведенні профілактичних та оздоровчих заходів на території сільської ради.

9. Секретарю надзвичайної протиепізоотичної комісії при  райдержадміністрації (Язвенюк О.В.) довести дане рішення до всіх зацікавлених установ і організацій.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Іванова М.О.


Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області