Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 443
Вчора 1328
За цей тиждень 2646
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 17772
За минулий місяць 19152
За весь час 673486
Вірю, що всі ви виростете достойними захисниками України – Президент взяв участь у складанні клятви ліцеїстами Військового ліцею ім.Богуна
Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви
13 Лютого 2018
Такою була тема прес-конференції головного лікаря Барського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимира Капиці, яка відбулася сьогодні, 13 лютого, в прес-центрі райдержадміністрації.

Розпочинаючи свій виступ, Володимир Капиця нагадав, що з 1 січня 2018 року в Україні стартувала медична реформа. Відповідно до її основних положень щодо фукціонування первинної ланки системи охорони здоров'я, медична допомога тепер не прив’язана до місця прописки, проживання. Кожен може вибрати сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Приписка ж до сімейного лікаря стартує з 1 квітня нинішнього року.

Володимир Капиця докладно розповів про основні етапи приписної кампанії.

Насамперед потрібно визначитися з лікарем. Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами.

Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини, яка підходить вам географічно.

Ви також можете звернутись в КУ "Барський районний медичний центр ПМСД". Там вам розкажуть, які лікарі працюють у вашому населеному пункті чи районі.

Інший варіант – просто зверніться у будь-який медичний заклад і познайомтеся з лікарями. Інформацію про них можна отримати безпосередньо в реєстратурі.

Пам’ятайте, що зараз ви не мусите звертатись до лікаря "строго за пропискою" – можете обрати лікаря, який працює біля вашого дому, роботи тощо.

Щоб підтвердити свій вибір, доведеться оформити декларацію про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Декларація – це документ, який підтверджує вибір пацієнтом лікаря.

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. Декларація підписується безстроково, тобто вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, зможете зробити це у будь-який час.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину, то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох її батьків або опікунів.

Лікар внесе ваші дані в систему, роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до лікаря у будь-який час.

У Барському районі, як повідомив Володимир Капиця, на сьогодні працюють 28 лікарів загальної практики сімейної медицини, до яких можна приписатися. Це, зокрема:

1. Заболотний Михайло Миколайович. У 1991 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

2. Бушовська Тетяна Вікторівна. У 1990 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

3. Кудінська Ірина Григорівна. У 1989 р. закінчила Київський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

4. Філіпова Наталя Володимирівна. У 2008 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "загальна практика – сімейна медицина". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

5. Бородкіна Валентина Федорівна. У 2012 р. закінчила Вінницький національний медуніверситет за спеціальністю "лікувальна справа". З 2012 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

6. Кузіна Надія Василівна. У 1989 р. закінчила Ворошиловградський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

7. Земцева Валентина Данилівна. У 1974 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

8. Гутаревич Ярослав Михайлович. У 1973 р. закінчив Тернопільський державний медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2006 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

9. Королишин Микола Іванович. У 1979 р. закінчив Чернівецький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар вищої категорії.

10. Сотнічук Антоніна Іванівна. У 1993 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар першої категорії.

11. Луканьова Тамара Яківна. У 1980 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар першої категорії.

12. Шубіна Галина Василівна. У 1960 р. закінчила Карагандинський медінститут за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря-педіатра Кузьминецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

13. Богданова Людмила Пилипівна. У 1993 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

14. Вовк Валерій Леонідович. У 1989 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

15. Коваль Наталія Федорівна. У 2007 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "загальна практика – сімейна медицина". З 2016 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії. Лікар другої категорії.

16. Крайчак Микола Миколайович. У 1972 р. закінчив Чернівецький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

17. Любінецька Жанна Леонідівна. У 1974 р. закінчила Дніпропетровський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар другої категорії.

18. Климчук Наталя Степанівна. У 1980 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Терешківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

19. Клімов Федір Євтійович. У 1981 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2013 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Поповецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

20. Шубіна Любов Федорівна. У 1984 р. закінчила Карагандинський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Каришківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

21. Лиштва Тетяна Олегівна. У 1982 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

22. Лисак Тетяна Іванівна. У 1977 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

23. Попова Олена Миколаївна. У 1988 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

24. Мельник Наталія Михайлівна. У 2006 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Івановецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар другої категорії.

25. Черкас Олександр Петрович. У 1985 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

26. Черкас Тамара Михайлівна. У 1985 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

27. Косяк Валентин Борисович. У 1986 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

28. Цицюрська Людмила Іванівна. У 1979 р. закінчила Івано-Франківський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Балківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

За додатковою інформацією звертатися в приймальню головного лікаря Барського РМЦ ПМСД, тел. 2-21-60.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації