Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 147
Вчора 2051
За цей тиждень 10749
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41370
За минулий місяць 69614
За весь час 850734
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
13 Лютого 2018
Такою була тема прес-конференції головного лікаря Барського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Володимира Капиці, яка відбулася сьогодні, 13 лютого, в прес-центрі райдержадміністрації.

Розпочинаючи свій виступ, Володимир Капиця нагадав, що з 1 січня 2018 року в Україні стартувала медична реформа. Відповідно до її основних положень щодо фукціонування первинної ланки системи охорони здоров'я, медична допомога тепер не прив’язана до місця прописки, проживання. Кожен може вибрати сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Приписка ж до сімейного лікаря стартує з 1 квітня нинішнього року.

Володимир Капиця докладно розповів про основні етапи приписної кампанії.

Насамперед потрібно визначитися з лікарем. Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами.

Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини, яка підходить вам географічно.

Ви також можете звернутись в КУ "Барський районний медичний центр ПМСД". Там вам розкажуть, які лікарі працюють у вашому населеному пункті чи районі.

Інший варіант – просто зверніться у будь-який медичний заклад і познайомтеся з лікарями. Інформацію про них можна отримати безпосередньо в реєстратурі.

Пам’ятайте, що зараз ви не мусите звертатись до лікаря "строго за пропискою" – можете обрати лікаря, який працює біля вашого дому, роботи тощо.

Щоб підтвердити свій вибір, доведеться оформити декларацію про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Декларація – це документ, який підтверджує вибір пацієнтом лікаря.

Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. Декларація підписується безстроково, тобто вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, зможете зробити це у будь-який час.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину, то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох її батьків або опікунів.

Лікар внесе ваші дані в систему, роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до лікаря у будь-який час.

У Барському районі, як повідомив Володимир Капиця, на сьогодні працюють 28 лікарів загальної практики сімейної медицини, до яких можна приписатися. Це, зокрема:

1. Заболотний Михайло Миколайович. У 1991 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

2. Бушовська Тетяна Вікторівна. У 1990 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

3. Кудінська Ірина Григорівна. У 1989 р. закінчила Київський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

4. Філіпова Наталя Володимирівна. У 2008 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "загальна практика – сімейна медицина". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

5. Бородкіна Валентина Федорівна. У 2012 р. закінчила Вінницький національний медуніверситет за спеціальністю "лікувальна справа". З 2012 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

6. Кузіна Надія Василівна. У 1989 р. закінчила Ворошиловградський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

7. Земцева Валентина Данилівна. У 1974 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

8. Гутаревич Ярослав Михайлович. У 1973 р. закінчив Тернопільський державний медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2006 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

9. Королишин Микола Іванович. У 1979 р. закінчив Чернівецький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар вищої категорії.

10. Сотнічук Антоніна Іванівна. У 1993 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар першої категорії.

11. Луканьова Тамара Яківна. У 1980 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської амбулаторії ЗПСМ №1. Лікар першої категорії.

12. Шубіна Галина Василівна. У 1960 р. закінчила Карагандинський медінститут за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря-педіатра Кузьминецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

13. Богданова Людмила Пилипівна. У 1993 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

14. Вовк Валерій Леонідович. У 1989 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

15. Коваль Наталія Федорівна. У 2007 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "загальна практика – сімейна медицина". З 2016 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії. Лікар другої категорії.

16. Крайчак Микола Миколайович. У 1972 р. закінчив Чернівецький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

17. Любінецька Жанна Леонідівна. У 1974 р. закінчила Дніпропетровський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Ялтушківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар другої категорії.

18. Климчук Наталя Степанівна. У 1980 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Терешківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар-спеціаліст.

19. Клімов Федір Євтійович. У 1981 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2013 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Поповецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

20. Шубіна Любов Федорівна. У 1984 р. закінчила Карагандинський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Каришківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

21. Лиштва Тетяна Олегівна. У 1982 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

22. Лисак Тетяна Іванівна. У 1977 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар першої категорії.

23. Попова Олена Миколаївна. У 1988 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Копайгородської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

24. Мельник Наталія Михайлівна. У 2006 р. закінчила Вінницький медуніверситет за спеціальністю "педіатрія". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Івановецької амбулаторії ЗПСМ. Лікар другої категорії.

25. Черкас Олександр Петрович. У 1985 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

26. Черкас Тамара Михайлівна. У 1985 р. закінчила Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

27. Косяк Валентин Борисович. У 1986 р. закінчив Вінницький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Барської селищної амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

28. Цицюрська Людмила Іванівна. У 1979 р. закінчила Івано-Франківський медінститут за спеціальністю "лікувальна справа". З 2011 р. працює на посаді лікаря ЗПСМ Балківської амбулаторії ЗПСМ. Лікар вищої категорії.

За додатковою інформацією звертатися в приймальню головного лікаря Барського РМЦ ПМСД, тел. 2-21-60.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації