Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 212
Вчора 735
За цей тиждень 947
За минулий тиждень 8818
За цей місяць 21883
За минулий місяць 25567
За весь час 293388
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
11 Січня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, спілкуючись з керівниками Івановецької та Луко-Барської загальноосвітніх шкіл Олександром Блащуком і Володимиром Наманюком під час відвідування 10 січня разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук зазначених навчальних закладів.

Так, під час огляду Івановецької ЗОШ І-ІІ ст. йшлося про те, що в шкільній будівлі, з метою впровадження енергоефективних заходів та створення комфортних умов для навчання дітей, необхідно замінити ще частину вікон та дверей на енергоощадні, облаштувати належним чином систему освітлення, коридор. 

Чимало треба зробити і Луко-Барській ЗОШ І-ІІІ ст., куди очільник району Володимир Саволюк і начальник відділу освіти РДА Алла Сторожук завітали з керівником місцевої громади Іриною Мельник.

Зокрема два шкільні корпуси цього навчального закладу потребують перекриття дахів, утеплення фасадів, встановлення системи відведення води від фундаментів, яка необхідна для захисту будівель від руйнівного впливу вологи.

«Зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів є одним з пріоритетних напрямів роботи районної влади. До створення комфортних умов для навчання і виховання дітей долучаються і органи місцевого самоврядування. До речі, завдяки проведенню на Вінниччині щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад вони отримують можливість залучати додаткові кошти для реалізації завдань з поліпшення функціонування місцевих закладів освіти, а також для розв’язання першочергових питань в інших сферах. Тому тема підготовки проектів розвитку-2018 і вчасного їх подання на розгляд конкурсної комісії повинна бути на сьогодні в центрі уваги очільників органів місцевого самоврядування», - підкреслив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації