Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 257
Вчора 1043
За цей тиждень 5985
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 21111
За минулий місяць 19152
За весь час 677693
11 Січня 2018
Уряд затвердив зміни до Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Відповідну постанову Кабінету Міністрів №1089 прийнято від 20 грудня 2017 р.

Зокрема, запроваджено щорічні індикатори оцінки стратегічних цілей державної регіональної політики до 2020 року та приведено систему моніторингу і оцінки зазначеної стратегії у відповідність з вимогами Закону України “Про засади державної регіональної політики”.

Індикатори, на досягнення прогнозованих значень яких спрямована стратегія, узгоджені з основними прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку країни на 2017—2020 роки та цільовими показниками, що складають основу Національної доповіді “Цілі сталого розвитку: Україна”.

Прийняття таких змін спрямоване на вдосконалення системи моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначеної стратегії з метою забезпечення своєчасного виявлення проблем розвитку регіонів та причин їх виникнення, підвищення ефективності управлінських рішень центральних органів виконавчої влади, обласних і Київської міської держадміністрацій у сфері регіонального розвитку.

Нагадаємо, що моніторинг та оцінка результативності реалізації стратегії проводяться Мінрегіоном із залученням громадських об’єднань та наукових установ, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування відповідно до Порядку розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених стратегії і плану заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 931.Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України