Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 340
Вчора 1212
За цей тиждень 2953
За минулий тиждень 5352
За цей місяць 60859
За минулий місяць 57882
За весь час 495476
10 Січня 2018
Щедрими гучними оплесками, взаємними привітаннями «Христос народився!» - « Славімо Його!» зустрічали барчани 9 січня артистів Тернопільської обласної філармонії, які завітали до нашого міста за сприяння районної державної адміністрації і районної ради.  

А гаряче аплодувати було за що, адже приїхали тернопільчани з насиченою різдвяною концертною програмою. Особливо «заворожували» глядачів академічний ансамбль танцю «Надзбручанка», виступ камерного хору, чудовий сольний спів народної артистки України Наталії Лемішко, виконання творів українських композиторів і, звичайно, українських народних пісень.

Кульмінацією програми стало вокально-хореографічне дійство за твором Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» за постановкою заслуженого працівника культури України Ігоря Николишина. 

Очільники району Володимир Саволюк та Михайло Піддубний висловили сердечну вдячність тернопільським артистам за прекрасну концертну програму і подарований глядачам гарний настрій, а також привітали їх з різдвяними святами та побажали миру, добра, злагоди і любові, міцного здоров’я, життєвої наснаги, натхнення та вагомих творчих злетів.


Відділ культури і туризму райдержадміністрації



















 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)