Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 219
Вчора 1043
За цей тиждень 5947
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 21073
За минулий місяць 19152
За весь час 677655
10 Січня 2018
9 січня голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук побував у Комаровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

У цьому навчальному закладі проводиться капітальний ремонт приміщення корпусу № 2, фінансування якого здійснюється за рахунок державної субвенції у розмірі 0,5 млн. грн.

Як розповів Комаровецький сільський голова Микола Волуцький, проектом передбачені роботи з перекриття даху та зовнішнього утеплення будівлі, проведення внутрішнього ремонту та заміни вікон і дверей на енергоощадні. 

Після належного облаштування корпусу № 2 у ньому будуть розміщені дитсадок, харчоблок, їдальня та спортзал.

Враховуючи те, що з 1 вересня цього року планується реорганізувати Комаровецьку ЗОШ І-ІІІ ст. у школу-сад І-ІІ ст., переведення дошкільного навчального закладу в один зі шкільних корпусів є досить доречним і дасть можливість організувати навчально-виховний процес у новоствореному НВК на більш якісному рівні.

Після ознайомлення зі станом проведення ремонтних робіт голова райдержадміністрації Володимир Саволюк зазначив, що Комаровецька школа, увійшовши до переліку об’єктів, чималі кошти на капітальний ремонт і реконструкцію яких виділено району з держбюджету завдяки сприянню народного депутата України Івана Мельничука, отримала можливість суттєво поліпшити свою матеріальну базу. 


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації