Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 55
Вчора 1798
За цей тиждень 8010
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 30657
За минулий місяць 33171
За весь час 342935
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
07 Грудня 2017
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення. 

Перед вами стоїть і досить важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами. Саме на це спрямована реформа децентралізації, впровадження якої розпочалося і в нашому районі.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування району за сумлінну працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові нашого краю і України в цілому.

Бажаємо вам міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у праці, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань!


Голова райдержадміністрації                                                   Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                           Михайло ПІДДУБНИЙ