Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 577
Вчора 451
За цей тиждень 1028
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18052
За минулий місяць 15342
За весь час 227670
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
13 Вересня 2017

Упродовж січня - серпня 2017 року в Центри обслуговування платників Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звернулось 16158 відвідувачів. 

За цей період часу їм надано 13005 адміністративних  послуг. 

Найбільш популярними серед відвідувачів є  послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 8008 платників.

Також зареєстровано 388 розрахункових книжок, 693 книг обліку розрахункових операцій. Видано 181 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів.

Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 1095 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 861 суб’єкти господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 79 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що Центрами обслуговування платників Жмеринської ОДПІ  ГУ ДФС у Вінницькій області надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів.

Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо. 

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Довідково:

Центри обслуговування платників Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області знаходяться за адресами: 

м.Жмеринка, вул. Б.Хмельницького,18, телефон консультанта – модератора: (04332) 2-00-41, 
м.Бар, вул.Комарова, телефон консультанта – модератора: (04341) 2-11-47.
м .Шаргород, вул. Героїв Майдану ,256 телефон консультанта – модератора: (04344) 2-26-75, Джерело: Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області