Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 574
Вчора 451
За цей тиждень 1025
За минулий тиждень 6146
За цей місяць 18049
За минулий місяць 15342
За весь час 227667
Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав у п’ятницю три знакових для суспільства Закони України, які стосуються медичної реформи, житлово-комунальних послуг і щодо посилення соціального захисту учасників Революції Гідності
Володимир Саволюк: «Переконаний, що сільськогосподарська галузь району, завдяки сумлінній праці аграріїв та їх новаторським підходам у веденні сільгоспвиробництва, стане локомотивом розвитку економіки нашого краю»
11 Вересня 2017

Під головуванням першого заступника райдержадміністрації Мельник Нелі Володимирівни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні було розглянуто 7 питань, що стосувались захисту прав та законних інтересів дітей:

- питання про доцільність позбавлення батьківських прав в інтересах малолітніх та неповнолітніх дітей; 

- про доцільність повернення дітей, які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації через невиконання батьками своїх обов’язків, у родину батьків; 

- інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

За результатами розгляду першого питання було вирішено направити матеріали до суду по чотирьох сім’ях на позбавлення батьківських прав. Батьки не вжили заходів для повернення дітей в родину: не забезпечили належних умов проживання для дітей, не пролікувались від алкогольної залежності тощо.

По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Також прийняте рішення про повернення дитини в родину батька.

Підводячи підсумок засідання комісії, голова комісії Неля Мельник зазначила, що кожна дитина потребує любові та підтримки з боку батьків та рідних.

 
Джерело: Сектор опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації