Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 24
Вчора 466
За цей тиждень 917
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7209
За минулий місяць 10801
За весь час 179769
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
11 Вересня 2017

Під головуванням першого заступника райдержадміністрації Мельник Нелі Володимирівни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні було розглянуто 7 питань, що стосувались захисту прав та законних інтересів дітей:

- питання про доцільність позбавлення батьківських прав в інтересах малолітніх та неповнолітніх дітей; 

- про доцільність повернення дітей, які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації через невиконання батьками своїх обов’язків, у родину батьків; 

- інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

За результатами розгляду першого питання було вирішено направити матеріали до суду по чотирьох сім’ях на позбавлення батьківських прав. Батьки не вжили заходів для повернення дітей в родину: не забезпечили належних умов проживання для дітей, не пролікувались від алкогольної залежності тощо.

По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Також прийняте рішення про повернення дитини в родину батька.

Підводячи підсумок засідання комісії, голова комісії Неля Мельник зазначила, що кожна дитина потребує любові та підтримки з боку батьків та рідних.

 
Джерело: Сектор опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації