Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1194
Вчора 620
За цей тиждень 2462
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 25109
За минулий місяць 33171
За весь час 336109
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
11 Вересня 2017

Під головуванням першого заступника райдержадміністрації Мельник Нелі Володимирівни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні було розглянуто 7 питань, що стосувались захисту прав та законних інтересів дітей:

- питання про доцільність позбавлення батьківських прав в інтересах малолітніх та неповнолітніх дітей; 

- про доцільність повернення дітей, які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації через невиконання батьками своїх обов’язків, у родину батьків; 

- інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

За результатами розгляду першого питання було вирішено направити матеріали до суду по чотирьох сім’ях на позбавлення батьківських прав. Батьки не вжили заходів для повернення дітей в родину: не забезпечили належних умов проживання для дітей, не пролікувались від алкогольної залежності тощо.

По інших родинах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Також прийняте рішення про повернення дитини в родину батька.

Підводячи підсумок засідання комісії, голова комісії Неля Мельник зазначила, що кожна дитина потребує любові та підтримки з боку батьків та рідних.

 
Джерело: Сектор опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації