Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 163
Вчора 587
За цей тиждень 2278
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19648
За минулий місяць 46376
За весь час 580553
12 Вересня 2017

Сьогодні, 12 вересня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Нелі Мельник відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

У зібранні взяли участь  заступник міського голови Тамара Кушнір, начальники відділів райдержадміністрації, відповідальних за організацію відповідних заходів, керівники  громадських організацій.

У ході засідання було визначено формати проведення у жовтні 2017 року низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб з різними громадськими організаціями району під час проведення урочистостей та тематичних заходів.

Перший  заступник голови райдержадміністрації Неля  Мельник    наголосила, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

За результатами проведення засідання надано відповідні доручення.


 
Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації