Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1196
Вчора 620
За цей тиждень 2464
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 25111
За минулий місяць 33171
За весь час 336111
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
12 Вересня 2017

Сьогодні, 12 вересня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Нелі Мельник відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

У зібранні взяли участь  заступник міського голови Тамара Кушнір, начальники відділів райдержадміністрації, відповідальних за організацію відповідних заходів, керівники  громадських організацій.

У ході засідання було визначено формати проведення у жовтні 2017 року низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб з різними громадськими організаціями району під час проведення урочистостей та тематичних заходів.

Перший  заступник голови райдержадміністрації Неля  Мельник    наголосила, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

За результатами проведення засідання надано відповідні доручення.


 
Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації