Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 73
Вчора 1798
За цей тиждень 8028
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 30675
За минулий місяць 33171
За весь час 342953
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
11 Вересня 2017
Таке переконання висловив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час свого виступу на святі з нагоди Дня міста Бар, яке відбулося 10 вересня і програма якого була досить насиченою та цікавою.

Звертаючись з вітальним словом до барчан та гостей міста, серед яких були і наші польські побратими, очільник району Володимир Саволюк наголосив на необхідності подальшої розбудови інфраструктури Бара, забезпеченні самодостатності та розвитку міської громади. Адже барчани гідні кращого життя. Тож і влада, і громада повинні зробити все від них залежне, щоб в місті були створені комфортні умови для проживання людей.

Володимир Саволюк побажав барчанам миру, щастя, злагоди, благополуччя, Господнього благословення та успіхів у всіх починаннях на благо рідного міста, в ім’я розквіту України. 

Також голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з головою районної ради Михайлом Піддубним та головою міської об’єднаної територіальної громади Артуром Цицюрським вручив почесні відзнаки кращим представникам міста Бара.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)