Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 139
Вчора 587
За цей тиждень 2254
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19624
За минулий місяць 46376
За весь час 580529
11 Вересня 2017
Таке переконання висловив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час свого виступу на святі з нагоди Дня міста Бар, яке відбулося 10 вересня і програма якого була досить насиченою та цікавою.

Звертаючись з вітальним словом до барчан та гостей міста, серед яких були і наші польські побратими, очільник району Володимир Саволюк наголосив на необхідності подальшої розбудови інфраструктури Бара, забезпеченні самодостатності та розвитку міської громади. Адже барчани гідні кращого життя. Тож і влада, і громада повинні зробити все від них залежне, щоб в місті були створені комфортні умови для проживання людей.

Володимир Саволюк побажав барчанам миру, щастя, злагоди, благополуччя, Господнього благословення та успіхів у всіх починаннях на благо рідного міста, в ім’я розквіту України. 

Також голова райдержадміністрації Володимир Саволюк разом з головою районної ради Михайлом Піддубним та головою міської об’єднаної територіальної громади Артуром Цицюрським вручив почесні відзнаки кращим представникам міста Бара.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)