Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 82
Вчора 1798
За цей тиждень 8037
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 30684
За минулий місяць 33171
За весь час 342962
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
11 Вересня 2017
10 вересня у Барській районній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Голова районної державної адміністрації Володимир Саволюк і голова районної ради Михайло Піддубний щиро привітали працівників та ветеранів спортивної галузі нашого краю зі святом та висловили вдячність за їхню наполегливу роботу, спрямовану на якнайширше залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя.

Очільники району також вручили цінні подарунки ветеранам спортивного руху.

Цього ж дня відбувся турнір з міні-футболу серед аматорських команд. 

І місце виборола команда "Здоров'я ", до складу якої увійшли ветерани спорту, ІІ місце - збірна команда вчителів фізичної культури освітянської галузі, ІІІ місце - команда Барського машинобудівного заводу "Леви".

Футбольні команди, яких привітали голова райдержадміністрації Володимир Саволюк і голова районної ради Михайло Піддубний, були нагороджені кубком, грамотами та призами від сектору у справах молоді та спорту РДА.


Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації