Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 76
Вчора 1798
За цей тиждень 8031
За минулий тиждень 10901
За цей місяць 30678
За минулий місяць 33171
За весь час 342956
Володимир Саволюк: «Необхідно не лише визначити пріоритетні напрями розвитку громад, а й окреслити конкретні шляхи розв’язання запланованих завдань»
08 Вересня 2017


Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!


Вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість. Тому сьогодні районна влада приділяє неабияку увагу розбудові саме цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України.

Ми щиро дякуємо спортсменам та тренерам, які прославляють наш край на всеукраїнському та міжнародному рівнях, усім, хто пропагує здоровий спосіб життя, дбає про активне дозвілля громадян.

Нехай же для кожного жителя району фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог у всіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.Голова райдержадміністрації                                            Голова районної ради
     Володимир САВОЛЮК                                                   Михайло ПІДДУБНИЙ