Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 410
Вчора 427
За цей тиждень 837
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7129
За минулий місяць 10801
За весь час 179671
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
08 Вересня 2017


Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!


Вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість. Тому сьогодні районна влада приділяє неабияку увагу розбудові саме цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України.

Ми щиро дякуємо спортсменам та тренерам, які прославляють наш край на всеукраїнському та міжнародному рівнях, усім, хто пропагує здоровий спосіб життя, дбає про активне дозвілля громадян.

Нехай же для кожного жителя району фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог у всіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.Голова райдержадміністрації                                            Голова районної ради
     Володимир САВОЛЮК                                                   Михайло ПІДДУБНИЙ