Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 539
Вчора 869
За цей тиждень 4754
За минулий тиждень 3364
За цей місяць 11791
За минулий місяць 14073
За весь час 643439
07 Червня 2012

7 червня  в малій залі районної державної адміністрації відбулась нарада за результатами проведення перевірки виконавчого  комітету Терешківської  сільської ради по  виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

07 Червня 2012

7 червня 2012 року відбулась нарада за  участю  керівників правоохоронних та контролюючих органів району, за участю голови районної ради Радіонова М.В.

 

Вів нараду Лук Г.І, перший заступник голови райдержадміністрації.

07 Червня 2012

За п'ять місяців 2012 року до загальнодержавного сектору економіки надійшло 242,2 млрд. грн., що на 14,5% більше, ніж на поточний період минулого року. Про це 5 червня під час круглого столу повідомив перший заступник Міністра фінансів Анатолій Мярковський. Темою дискусії провідних експертів та представників уряду стала: «Фінансова стабільність в Україні: основні виклики другого півріччя».

06 Червня 2012

Про це зазначив заступник голови районної державної адміністрації Ю.Мельничук 6 червня, відвідавши пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням при Верхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

06 Червня 2012

На цьому наголосив заступник голови районної державної адміністрації Ю.Мельничук 6 червня під час робочої поїздки по району.

Питання легалізації робочої сили, виплати заробітної плати, упорядкування земельних відносин, підписання соціальних угод Юрій Мельничук порушив, спілкуючись із головами Супівської, Володіївецької та Верхівської сільських рад.

05 Червня 2012

2 червня в рамках щорічної зустрічі земляцтва призери ІІІ і IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад отримали почесні грамоти та грошові винагороди з рук очільників районної влади та знатних барчан.

05 Червня 2012

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей заступник голови РДА Юрій Мельничук від імені районної державної адміністрації відвідав дітлахів, які перебувають в дитячому відділенні Центральної районної лікарні, привітав із радісним святом одвічної казки і дитячої мрії та подарував їм подарунки.

01 Червня 2012

Низка цікавих заходів відбулося сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Керівники району нагородили переможців районних, обласних, Всеукраїнських змагань та конкурсів Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради і кубками.

На площі перед районним Центром дозвілля малят розважали святковим концертом за участю творчо обдарованої молоді районного центру позашкільної роботи з дітьми та підлітками.

 

31 Травня 2012

Як відзначила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сторожук А.М., третина завдань державної соціальної політики Президента України з підвищення стандартів життя направлені насамперед на захист прав дітей, сімей з дітьми та найбільш уразливих категорій дітей.

31 Травня 2012

Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, презентуючи результати соціологічного опитування дітей у рамках проекту «Права дітей в Україні: реалії та виклики після 20 років Незалежності».