Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2088
Вчора 4828
За цей тиждень 27425
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 93377
За минулий місяць 83451
За весь час 1066098
01 Листопада 2013

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята.

01 Листопада 2013

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери. З цієї нагоди сьогодні відбулося урочисте зібрання, на якому заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Франчук і заступник голови районної ради Микола Синчак щиро й сердечно привітали зі святом та вручили грамоти і квіти кращим представникам трудових колективів управління соціальної політики, відділу у справах дітей райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Барському районі, районного центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування, районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

01 Листопада 2013

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації Г. І. Лука, членами комісії було здійснено перевірку виконавчого комітету Володієвецької сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади.

01 Листопада 2013
Як живеться на сьогодні ветеранам Великої Вітчизняної війни, у чому потребують допомоги – цими та іншими питаннями цікавилися заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Франчук і голова ветеранської організації району Надія Кузнєцова, завітавши до інвалідів війни І групи Леоніда Павловича Шклярука і Романа Леонтійовича Смородського, які живуть у м. Барі.
01 Листопада 2013

Продовжуючи роботу з інформування жителів району стосовно програми «Доступне житло», зініційованої Президентом України, начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Барської райдержадміністрації Людмила Рудик зустрілася з колективом районного відділу УМВС України у Вінницькій області. Вона докладно розповіла, яким чином можна поліпшити житлові умови тій чи іншій людині.

31 Жовтня 2013

На початку цього тижня в нашій державі відбулися урочистості з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. Так, вже майже сім десятиліть віддаляють нас від тих вікопомних подій. І з плином часу, на жаль, все менше серед нас залишається тих людей, які мужньо боронили рідну землю від ворога в роки Великої Вітчизняної війни. Вони вже у досить поважному віці, тому потребують постійної уваги і підтримки, дбайливого піклування.

31 Жовтня 2013

31 жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації, згідно плану роботи, проведено засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

  На засіданні були розглянуто наступні питання: про надання висновку в Барський районний суд щодо доцільності проживання малолітніх дітей з одним із батьків (1 питання), про стан виховання малолітніх та неповнолітніх дітей в сім’ях кризових категорій (1 питання), про влаштування матері з новонародженою дитиною у центр матері та дитини (1 питання).

31 Жовтня 2013

Понад 82% пасажирів відправлено в приміському сполученні, решта – в міжміському. Що стосується відправлення вантажів залізничним транспортом, то його доля дещо зросла (на 2 відсоткових пункти) порівняно з попереднім роком і становила у 2012 році 15% загального обсягу вантажних перевезень, виконаних всіма видами транспорту в цілому по області.

31 Жовтня 2013

Соціальні стандарти й гарантії в Україні стабільно зростають і підвищуватимуться надалі, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«За останні роки нам багато чого вдалось зробити. Щороку стабільно зростають соціальні стандарти і гарантії», - сказав Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

31 Жовтня 2013

Наголосив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук в ході Всеукраїнської селекторної наради з питань розвитку тваринництва. На нараді було розглянуто стан виконання в усіх регіонах України прогнозованих показників розвитку тваринництва в 2013 році.
Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що прогнозовані показники розвитку тваринництва на Вінниччині у 2013 році будуть виконані.