Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 68
Вчора 2051
За цей тиждень 10670
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41291
За минулий місяць 69614
За весь час 850655
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
02 Вересня 2013

Сьогодні у селі Підлісний - Ялтушків відбулася знамена подія. Навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» радо зустрів дітей та гостей свята. 25 малюків переступили поріг дошкільної установи.

02 Вересня 2013

Голова райдержадміністрації Геннадій Лук та голова районної ради Микола  Радіонов відвідали Мальчовецьку територіальну громаду

01 Вересня 2013

Дорогі діти, шановні  педагоги та батьки!
Вітаю  вас з Днем знань та початком нового навчального року.

1 вересня – особливий день на нашому календарі. Пам’ятний та хвилюючий. З ним завжди пов’язані урочистість, піднесеність, розуміння надзвичайної важливості освітянської місії.

01 Вересня 2013

Шановні підприємці району!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

Підприємництво – вкрай важлива складова реального сектору економіки, що також безпосередньо впливає і на наповнення бюджетів усіх рівнів.

31 Серпня 2013

Про це зазначив голова районної державної адміністрації Геннадій Лук, коментуючи вручення обласною владою  закладам  освіти Вінниччини  шкільних автобусів.

30 Серпня 2013

1 вересня – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Відчуття, що виникають в цей день, неможливо порівняти ні з якими іншими, особливо для першокласників, які роблять свої перші кроки на великому шляху знань.

30 Серпня 2013

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян головою  районної державної адміністрації Геннадієм Луком. На протязі дня до керманича району надійшло 8 звернень від громадян міста та району.

30 Серпня 2013

Голова районної державної адміністрації Лук Г.І. та голова районної ради Радіонов М.В.  відвідали  Копайгородську територіальну громаду

30 Серпня 2013

Очільники району Геннадій Лук та Микола Радіонов відвідав Поповецьку територіальну громаду, де ознайомився з станом справ.

30 Серпня 2013

29 серпня  під головуванням голови райдержадміністрації Геннадія Лука відбулось засідання  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення райдержадміністрації.