Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 417
Вчора 853
За цей тиждень 417
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 8316
За минулий місяць 26015
За весь час 598592
18 Травня 2013

 17 травня 2013 року відбулося засідання комісії з питань розрахунків обсягів відшкодування пасажирським перевізникам збитків від безкоштовних перевезень окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування, на якому розглянуто питання про розподіл коштів між перевізниками для відшкодування втрат за пільгове перевезення.

17 Травня 2013

Про надання висновку в Барський районний суд щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянина в інтересах малолітніх дітей (1 питання),стан виховання малолітніх та неповнолітніх дітей в сім’ях кризових категорій (5 питань), участь батька у вихованні малолітньої дитини, яка проживає з матір’ю окремо – питання, які були розглянуті під час засідання комісії з питань захисту прав дитини.

17 Травня 2013

17  травня  2013 року керівник апарату райдержадміністрації Микола Мандрика  спільно з начальником загального відділу виконавчого апарату районної ради Олександром   Парчевським, головою сільської ради Анатолієм  Буцвіним привітали з столітнім ювілеєм учасника фінської війни, ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Гуменюка Олексія Івановича та з 90 – им днем народження ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана праці Тичука Арсенія Миколайовича, жителів села Каришкова. 

17 Травня 2013

Питання організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року були в центрі уваги семінар-наради з керівниками загальноосвітніх шкіл району та начальниками пришкільних таборів, яка відбулася 16 травня цього року в актовій залі ЗОШ №4 м. Бара.

17 Травня 2013

Своє прийдешнє професійне свято відзначили 17 травня  працівники культури Барського району .

17 Травня 2013

Саме так можна назвати урочисте зібрання з нагоди 5-ої річниці створення Барського міського центру соціально-психологічної реабілітації "Еверест", яке відбулося 15 травня в актовій залі гуманітарно-педагогічного коледжу ім.М.Грушевського.

17 Травня 2013

 В рамках реалізації в районі завдань і доручень Президента України Віктора Януковича з модернізації медичної галузі в частині створення інституту сімейного лікаря та мережі амбулаторій сімейної медицини та на виконання доручення голови Вінницької ОДА Івана Мовчана  15 травня відбувся виїзний прес – тур в селищну амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Бар.

16 Травня 2013

В останній день акції «Щаслива дитина в обіймах Великодньої країни», що була оголошена службою  у справах дітей, першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Мельничуком, заступником голови районної державної адміністрації Анатолієм Франчуком та начальником служби у справах дітей Лілією Предиткевич було відвідано дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають в родинах опікунів.

16 Травня 2013

14 травня на базі Луко-Барської ЗОШ І-Ш ст. відбувся плановий семінар директорів загальноосвітніх шкіл району на тему «Застосування сучасних інноваційних технологій у формуванні в учнів духовно-моральних цінностей. З досвіду роботи»

15 Травня 2013

14 травня 2013 року службою  у справах дітей райдержадміністрації   проведено рейди «Комп’ютерні клуби», «Вокзал», «Ринок» на території Барської міської ради.