Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 347
Вчора 1212
За цей тиждень 2960
За минулий тиждень 5352
За цей місяць 60866
За минулий місяць 57882
За весь час 495483
24 Грудня 2012

Відповідно до Указу Президента України № 747/2012 від 24 грудня 2012 року головою обласної державної адміністрації призначено Мовчана Івана Михайловича.

Біографічна довідка:

Мовчан Іван Михайлович

Народився 9 лютого 1964 року в селі Крикливець Крижопільського району Вінницької області в сім'ї колгоспників.

24 Грудня 2012

Шановні працівники архівних установ району!

 

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ.

21 Грудня 2012

З цієї нагоди 21 грудня, в переддень свята, на базі гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського відбулися урочистості.

Від імені районної державної адміністрації працівників енергетичної галузі району привітав перший заступник голови РДА Юрій Мельничук.

21 Грудня 2012

    Сьогодні в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Юрія Мельничука відбулося чергове засідання  районного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території  Барського району.

21 Грудня 2012

22 роки  тому,  у  грудні  1990 року,  згідно з Постановою Ради Міністрів  УРСР  та  Ради  Федерації  незалежних  профспілок  України  було  створено  Українське  республіканське  відділення  Пенсійного  фонду  СРСР,  від  якого  веде  свою  історію  Пенсійний  фонд  України.   

21 Грудня 2012

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Кажуть, що без енергії в світі немає життя, а відтак неможливо уявити собі людське буття чи розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносять до кожної людини, кожного підприємства працівники енергетичної галузі.

20 Грудня 2012

Сьогодні, 20 грудня, правоохоронці Барського району урочисто відзначали своє професійне свято – День міліції.

До працівників, ветеранів правоохоронних органів нашого краю із вітальним словом звернувся голова районної державної адміністрації Геннадій Лук. Він сердечно поздоровив правоохоронців із професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, родинного благополуччя і всіх людських благ, аби й надалі забезпечувати надійний захист інтересів держави та законних прав її громадян.

20 Грудня 2012

19 грудня, в день Святого Миколая, головою райдержадміністрації Геннадієм Луком, першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Мельничуком, заступником голови райдержадміністрації Анатолієм Франчуком, головою районної ради Миколою Радіоновим та заступником начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Лілією Предиткевич було відвідано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, які створені й функціонують на території Барського району.

20 Грудня 2012

 

    Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ Барського району!

Від імені районної державної адміністрації  щиро вітаю Вас із святом — Днем міліції!

На працівників органів внутрішніх справ покладено винятково відповідальне, благородне завдання - захищати життя, здоров'я людей, їхні права і свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань.

19 Грудня 2012

За 49 тиждень на грип та ГРВІ захворіло 274 особи, з них 68,9 %  (абс.число  – 189) становлять діти. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 48 випадків, тобто на 17,5%, в тому числі відмічається зростання захворюваності на 5.3% серед дітей віком до 17 років.