Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 130
Вчора 587
За цей тиждень 2245
За минулий тиждень 6057
За цей місяць 19615
За минулий місяць 46376
За весь час 580520
27 Листопада 2013

Президент України Віктор Янукович підтримує євроінтеграційні прагнення учасників Євромайданів у країні. Водночас, Глава держави виступає проти їх політизації.«Я аплодую тим, хто вийшов за європейську інтеграцію. А ті, що вийшли вирішувати свої політичні питання під партійними прапорами і з гаслами, з якими вони йдуть на вибори 2015 року, - я це також добре бачу», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

27 Листопада 2013

В України є план врегулювання протиріч, які виникли в ході переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 листопада 2013 року.

27 Листопада 2013

Фахівцями Барського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області за 9 місяців 2013р. проведено 215 планових обстежень об’єктів та 259 позапланових, із них по завданню органів виконавчої і представницької влади на місцях-170, прокуратури-2; з власної ініціативи-20.

27 Листопада 2013

Відбувся звіт голови Барської районної державної адміністрації Геннадія Лука про підсумки соціально-економічного розвитку району за 10 місяців 2013 року перед Журавлівською територіальною громадою. Інформуючи місцевих жителів про напрацювання за звітний період, Геннадій Ілліч наголосив, що діяльність районної влади спрямована на реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича

27 Листопада 2013

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

27 Листопада 2013

В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович.«Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

27 Листопада 2013

Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.«На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

26 Листопада 2013

«Стабільний розвиток країни і розвиток культури – взаємопов’язані процеси. Тому на сучасному етапі одним із ключових факторів соціально-економічного зростання нашої держави повинна стати культура, фундаментом якої, на переконання Президента України Віктора Януковича, є народна, насамперед, сільська культура.

26 Листопада 2013

Шановні співвітчизники!
Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити - альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

26 Листопада 2013

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук зазначив, що для того, щоб якісно підготуватися до євроінтеграції, необхідно в тому числі провести модернізацію ЖКГ.