Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7088
Вчора 7971
За цей тиждень 7088
За минулий тиждень 56337
За цей місяць 153589
За минулий місяць 254341
За весь час 2231767
27 Лютого 2019
Державна прикордонна служба України пропонує: стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення, соціальний захист та забезпечення, перспективу кар’єрного зростання, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами
 
27 Лютого 2019
Про це повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Людмила Рудик під час наради з керівниками структурних підрозділів РДА, яку провів 26 лютого голова райдержадміністрації Володимир Саволюк. 
27 Лютого 2019
Про це повідомила 26 лютого під час прес-конференції в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.
26 Лютого 2019
"Немає Європи без України", — наголосив Президент Європейської Ради Дональд Туск під час участі у спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії РФ проти України. 21 лютого набув чинності Закон України про зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО.
26 Лютого 2019
З березня таке поняття як обов'язковий платіж скасовується. Платіжка прийде без відображення субсидії. Субсидіанти отримуватимуть всю суму допомоги на руки і мають самостійно розрахуватися за спожитий у лютому газ, електроенергію, воду та тепло. Монетизована субсидія, яка залишиться після оплати комуналки, може бути використана на власний розсуд домогосподарства.
26 Лютого 2019
З березня розпочнеться індексація пенсій та виплата субсидій у готівковій формі. Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив під час наради під головуванням Президента України Петра Порошенка і за участі Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана.
26 Лютого 2019
Сьогодні, 26 лютого, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк провів нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. У роботі зібрання взяв участь голова районної ради Михайло Піддубний.
26 Лютого 2019
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні», ухвалений Верховною Радою України 7 лютого 2019 року.
26 Лютого 2019
25 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Саволюка з колективом Барського учбово-виробничого підприємства УТОС. Під час спілкування з працівниками підприємства, більшість з яких є людьми з інвалідністю по зору, очільник району не залишав поза увагою жодне з питань, яке порушували учасники зустрічі.
26 Лютого 2019
Закликаємо усіх бути не байдужими та  долучитися до громадського обговорення планів перспективного розвитку Вінницької області. У випадку зацікавленості, будь ласка, інформуйте секретаріат Ради регіонального розвитку області.