Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 62
Вчора 8193
За цей тиждень 16591
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 148494
За минулий місяць 264420
За весь час 2494051
«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
05 Вересня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час сьогоднішньої наради, головною темою якої було питання забезпечення відповідності чинному законодавству розміру орендної плати за землі резерву і запасу, яку сплачують аграрії нашого району.
05 Вересня 2019
5 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулася нарада з питання викупу в жителів району земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії 330кВ Дністровська ГАЕС-Бар.
05 Вересня 2019
Про це йшлося сьогодні під час чергового засідання організаційного комітету з підготовки та проведення 14 вересня у Барі районного спортивного фестивалю, приуроченого Дню фізичної культури та спорту.
05 Вересня 2019
Сьогодні, 5 вересня, у день свого народження наша землячка, дворазова учасниця Олімпійських ігор, чотириразова чемпіонка України з лижних гонок, майстер спорту України з лижних гонок, член Національної збірної України Валентина Камінська здобула чергову перемогу – виборола золоту медаль на міжнародних змаганнях FIS з лижоролерів в гонках на дистанції 5 км. 
04 Вересня 2019
Сьогодні, 4 вересня, відбулось засідання міжвідомчої регіональної групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області. Результатом засідання стало ухвалення моделі адмінтерустрою Вінниччини, яка складатиметься із 64 ОТГ.
04 Вересня 2019
Сьогодні, 4 вересня, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України прийняв рішення, яке допоможе протидіяти рейдерству у сфері державної реєстрації.
04 Вересня 2019
Пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, може отримати безоплатно, тобто без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів.
04 Вересня 2019
В залежності від погодних та технологічних умов, що сформуються на час збирання врожаю соняшнику та сої, сільськогосподарськими підприємствами району може бути проведено обробіток цих посівів десикантами, в т.ч. із використанням авіації.
04 Вересня 2019
Закон «Чужих дітей не буває» в дії. За інформацією Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, за 8 місяців поточного року державними виконавцями  Вінниччини стягнуто майже 110 млн. грн. аліментів. 
04 Вересня 2019
Методичні рекомендації Українського інституту національної пам’яті до 75-х роковин початку примусового виселення українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини.