Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 228
Вчора 783
За цей тиждень 1011
За минулий тиждень 5848
За цей місяць 13896
За минулий місяць 14073
За весь час 645859
18 Вересня 2018
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.
18 Вересня 2018
У зв’язку іх хімічними викидами в атмосферу ПрАТ «Кримський Титан» (у ніч проти 24 серпня на анексованому півострові Крим в місті Армянськ на підприємстів стався викид невідомої речовини. На дахах будинків і на листях дерев з'явився жовтий наліт, стояв запах кислоти. Люди почали скаржитися на погане самопочуття. За кілька днів з міста почали вивозити дітей, а хімічна отрута дійшла до материкової України), що спричинило серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області на агропродовольчих ринках в т.ч і на ринку м. Бар, посилено державний контроль за обігом харчових продуктів із зазначених районів Херсонщини.
18 Вересня 2018
Президент Петро Порошенко прийняв Екзархів Вселенського патріархату в Україні – Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона та Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла.
17 Вересня 2018
Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук під час щопонеділкової апаратної наради голови ОДА з керівниками департаментів та служб області.
 
17 Вересня 2018
Більше 600 мільйонів доларів інвестицій: Валерія Коровій розповів про нові заводи, які будуватимуть на Вінниччині
17 Вересня 2018
Шановні працівники служби цивільного захисту та пожежної охорони! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!
17 Вересня 2018
Відповідно до статті 107 Конституції України Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».
14 Вересня 2018
Сьогодні, 14 вересня, відбулося перше засідання організаційного комітету з проведення на Вінниччині Форуму «Розвиток сільських територій об’єднаних територіальних громад». Головна мета Форуму - підвищення конкурентоздатності сільського господарства, стале управління природними ресурсами та економічний розвиток територій.
14 Вересня 2018
Кожен працівник може потрапити у ситуацію, коли роботодавець звільняє його у зв’язку зі скороченням чисельності або штату працівників, та при цьому порушує приписи законодавства про працю і права працівника. Що ж потрібно у такому випадку знати працівнику та як йому захистити свої права? 
14 Вересня 2018
У разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування боржника - фізичної особи, а також дитини за виконавчими документами про відібрання дитини виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника або дитини.