Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 52
Вчора 610
За цей тиждень 2812
За минулий тиждень 28297
За цей місяць 41247
За минулий місяць 69544
За весь час 551439
21 Травня 2018
Запланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
18 Травня 2018
Цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу”, було страчено та приречено на тортури й голодну смерть на засланні. Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.
18 Травня 2018
Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. До 80-х роковин Великого терору Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали.
 
18 Травня 2018
18 травня у Барі відбулося покладання квітів до пам’ятного знака жертвам голодоморів та політичних репресій за участі керівників району та міської об’єднаної територіальної громади, представників трудових колективів райдержадміністрації, районної та міської рад.
18 Травня 2018
Україною задіяні усі політико-правові дипломатичні механізми, щоб повернути Крим. Ми продовжимо працювати і над якнайскорішим поверненням в Україну усіх українських заручників з окупованих Донбасу та Криму… І політичних в’язнів, які утримуються на території окупованого Криму, в російських тюрмах на території Російської Федерації. Крим, Севастополь, Донеччина та Луганщина – це Україна!
18 Травня 2018
18 травня в прес-центрі райдержадміністрації відбувся брифінг голови районної державної адміністрації Володимира Саволюка стосовно питання подальшого функціонування центральної районної лікарні, яке хвилює багатьох жителів району.
18 Травня 2018
18 травня відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні було розглянуто 8 питань, з якими звернулися до служби у справах дітей райдержадміністрації громадяни району.
18 Травня 2018
Сьогодні, 18 травня, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк та голова районної ради Михайло Піддубний привітали працівників Барського районного історичного музею: директора Наталію Коваль та зберігача фондів музею Наталію Гаєвську з Міжнародним днем музеїв.
18 Травня 2018
17 травня у залі засідань Будинку рад відбулася позачергова 23 сесія районної ради 7 скликання, у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Володимир Саволюк. 
18 Травня 2018
Сьогодні, 18 травня, виповнюється 74-та річниця від початку депортації кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму. Верховна Рада України цілком обґрунтовано визнала депортацію 1944 року геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.