Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 395
Вчора 427
За цей тиждень 822
За минулий тиждень 2873
За цей місяць 7114
За минулий місяць 10801
За весь час 179656
Андрій Парубій: Ніякі політичні протистояння не зможуть відвести нас від розгляду і прийняття рішень щодо законопроектів, які стоять на порядку денному
Володимир Саволюк: «Від творчого, інноваційного підходу педагогів до проведення навчально-виховного процесу залежить, наскільки якісну освіту отримають школярі»
15 Вересня 2017
Шановні працівники служби цивільного захисту!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!
17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших.
15 Вересня 2017
Шановні працівники фармацевтичної галузі району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, встановлення якого в нашій державі є визнанням соціальної важливості вашої самовідданої праці з метою забезпечення населення і закладів охорони здоров’я ефективними та якісними лікарськими засобами. 
15 Вересня 2017

В ТОВ «ЛАН» с.Гайового,яке очолює Слободянюк Сергій Леонідович, розпочато силосні жнива.

В господарстві посіяно 93 га кукурудзи на силос. Під час збирання  силосу задіяний високопродуктивний силосний комбайн  “Клаас Ягуар 860” та дванадцять одиниць техніки для вивезення силосної маси. 

15 Вересня 2017

Схвалена Урядом Енергетична стратегія України до 2035 року передбачає посилення розвитку відновлюваної енергетики як однієї із складових досягнення енергетичної незалежності. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського. 

15 Вересня 2017

За бюджетною програмою  2505150 “Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації  учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортними лікуванням ”  в І кварталі 2017 року перепідготовку за професією водій  автотранспортних  засобів  категорії «С» пройшли 4 учасників бойових дій АТО. 

15 Вересня 2017
Напередодні Дня рятівника у колективі  Барського районного сектору ГУДСНС України відбулося урочисте зібрання.
14 Вересня 2017

Про позитивні зрушення України у сфері протидії торгівлі людьми йшлося на зустрічі Міністра соціальної політики України Андрія Реви з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні пані Марі Йованович.


Посол Сполучених Штатів Америки подякувала Андрію Реві, заступнику Міністра Наталі Федорович та фахівцям Міністерства за проведену роботу, щодо активізації вирішення цієї проблеми:

„Приємно, що Держдепартамент США визнав результати ваших зусиль, - сказала Марі Йованович. 

14 Вересня 2017
У бюджетних установах у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 28.07.2017 р. № 669, передбачаються певні новації.
14 Вересня 2017

Європейська  юридична служба України з 25 по 30 вересня 2017 року  організовує проект «Всеукраїнський правовий диктант», який має на меті виявити найбільш гострі проблеми правової грамотності  громадян України, а також дати  можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. 

13 Вересня 2017

Кабінет Міністрів України схвалив фінансовий план державної компанії «Укрзалізниця» на 2017 рік, який не містить норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення. Рішення прийнято під час засідання Уряду 13 вересня.