Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 442
Вчора 853
За цей тиждень 442
За минулий тиждень 4010
За цей місяць 8341
За минулий місяць 26015
За весь час 598618
16 Липня 2018
Під головуванням депутата обласної Ради, голови комісії Лариси Білозір 12 липня відбулося 25 засідання постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
16 Липня 2018
16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР ухвалила державно-правовий акт, що має велике історичне значення — Декларацію про державний суверенітет України. Це стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.
 
15 Липня 2018
Десятки тисяч вірних Української Греко-Католицької Церкви щороку прямують до Зарваниці. Прямують день, два, тиждень, пішки, під дощем для того, щоб об’єднатися тут у спільній молитві. Зарваниця – одне із найвідоміших святих місць в Європи, в світі, яке в братолюбному дусі християнської єдності  відкрите для вірних інших церков.
13 Липня 2018
Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник під час сьогоднішньої робочої поїдки до Барського району взяв участь у відкритті в селі Матейкові зварювального цеху ПрАТ «Барський машинобудівний завод» та ознайомився з роботою цеху по розливу мінеральної води «Барчанка».
13 Липня 2018
Сьогодні, 13 липня, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник побував з робочою поїздкою у Барському районі, під час якої ознайомився зі станом проведення поточного середнього ремонту автодороги державного значення Т-06-10 «Любар – Хмільник – Нова Ушиця» на відрізку, що проходить через села Лука-Барська і Васютинці.
13 Липня 2018
Працівники Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформують про створення Системи e-Receipt. 
13 Липня 2018
Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді прийняти у першому читанні розроблений Мінрегіоном законопроект №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України».
13 Липня 2018
Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!». Він установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.
 
13 Липня 2018
Уже понад 13 300 родин для оформлення допомоги при народженні дитини надали перевагу електронній послузі, а не особистим відвідуванням органів соціального захисту населення. Таким чином, онлайн-сервіс, запущений з Міністерством соціальної політики і Міністерством юстиції минулого року, поступово набуває популярності.
12 Липня 2018
Сьогодні, 12 липня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районної комісії з питань розподілу наданої у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом  дітей-сиріт, осіб з їх числа.