Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4905
Вчора 7903
За цей тиждень 4905
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 180465
За минулий місяць 243215
За весь час 4421201


Шановні жителі району!
Сьогоднішня суспільно-політична ситуація в нашій країні у зв’язку з подіями у південних і східних регіонах нікого не залишає байдужим. І ми всі розуміємо, що в цей надзвичайно складний час досить важливим є питання зміцнення обороноздатності Української держави, підвищення боєготовності її Збройних Сил та захист країни від зовнішніх і внутрішніх агресорів, виконання заходів з мобілізації людських та транспортних ресурсів, надання матеріальної допомоги громадським формуванням територіальної оборони із забезпечення охорони громадського порядку, зокрема на території району.
Наші земляки-військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога нашим захисникам потрібна різна – моральна та фінансова. Давайте максимально зробимо все можливе, щоб військовослужбовці  та активісти громадського формування « Барська сотня» - самооборона»  відчули нашу колосальну підтримку та любов! Нехай вони відчують, що ми поряд з ними, стоїмо пліч-о-пліч проти загальнонаціонального ворога!  
Останнім часом до райдержадміністрації звертається багато людей, які хочуть перерахувати благодійні  внески для надання допомоги військовим. 
Тому закликаємо всіх виявити активну громадянську позицію, долучившись до благодійної акції по збору коштів для допомоги вітчизняним Збройним Силам та формуванням територіальної самооборони району й області, яка буде спрямована на поліпшення їхнього матеріально-технічного забезпечення. Посильний внесок кожної небайдужої людини стане свідченням того, що всі ми єдині у прагненні захистити незалежність і територіальну цілісність нашої держави, зберегти в Україні мир і спокій.

 

Реквізити, на які можна перераховувати кошти:
Одержувач: Барська районна Спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів);
Код ЄДРПОУ/ДРФО 25504533               Код банку МФО: 302689
Вінницька філія ПАТ КБ «ПриватБанк» м.Вінниця
Розрахунковий рахунок:  № 26008055315563
Призначення платежу: Благодійна допомога Збройним Силам України та формуванням територіальної самооборони району й області

 

У разі бажання юридичних і фізичних осіб надати посильну допомогу безпосередньо військовим частинам та установам, можна звертатися до командирів військових частин на місцях.