Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7007
Вчора 8035
За цей тиждень 7007
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138910
За минулий місяць 264420
За весь час 2484321
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
16 Вересня 2019
З метою формування нульової толерантності до явища булінгу у суспільстві, Міністерство юстиції ініціювало проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, що стартував уже сьогодні!
16 Вересня 2019
14 вересня під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Саволюка та голови районної ради Михайла Піддубного відбувся  районний спортивний фестиваль "Бар - спортивна столиця Поділля".
16 Вересня 2019
Сьогодні, 16 вересня, в прес-центрі районної державної адміністрації відбувся брифінг військового комісара Барського районного військового комісаріату  підполковника Олега Томчака та заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Барського районного військового комісаріату  майора Анатолія Шпильовського на тему «Проведення призову на строкову службу до лав Збройних Сил України восени 2019 року».
16 Вересня 2019
Атестація робочих місць за умовами праці – комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності
16 Вересня 2019
Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроект щодо статусу ветеранів. Документ буде визначений як невідкладний
 
16 Вересня 2019
Про проблеми, перспективи розвитку та  виклики ІТ-індустрії  Вінниччини, йшлося зокрема під час панельної дискусії, котра відбулась в рамках  Міжнародного інвестиційного форуму. Обговорення пройшло на базі Вінницької  ІТ-компанії  LetyShops, яка є одним з найбільших кешбек-сервісів на території всього пострадянського простору. Кількість клієнтів компанії становить близько  восьми мільйонів користувачів. Учасники дискусійної панелі мали змогу ознайомитись не тільки  із її функціонуванням , а також почути про успішний досвід розбудови даної моделі  бізнесу.
13 Вересня 2019
Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху  району! Вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!
13 Вересня 2019
12 вересня колектив дитячої школи сучасного танцю "Bаr@kud@" влаштував концерт з нагоди свого 10-річного ювілею.
13 Вересня 2019
Сьогодні  перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник нагородила Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради офіцерів запасу батальйону територіальної оборони  за сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення командно - штабного навчання з територіальної оборони району.
13 Вересня 2019
Як повідомляє управління соціальної політики  районної державної адміністрації, з 1 жовтня 2019р. набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України № 807  від 14.08.2019р. «Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України».