Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 398
Вчора 8198
За цей тиждень 16995
За минулий тиждень 57976
За цей місяць 224082
За минулий місяць 257413
За весь час 1777290
«Україна використовує всі засоби, і, зокрема, парламентські, щоб наблизити день набуття членства», - Голова Верховної Ради А.Парубій про важливість підтримки ПА НАТО  
21 Червня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час ознайомлення зі станом проведення реконструкції приміщення початкової школи Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст., де побував сьогодні, 21 червня, разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук та виконувачем обов’язків Верхівського сільського голови Олександром Юсуповим. 
21 Червня 2019
Шановна громадо району! 22 червня минає 78 років з початку найкривавішого для нашого народу періоду Другої світової війни, яка почала щодня забирати життя десятків тисяч українців. Цього дня ми згадуємо про всіх загиблих на фронтах, закатованих у неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь, а також тих, кого примусово було вивезено з Батьківщини для важкої праці.
21 Червня 2019
На знак вшанування світлої пам’яті всіх загиблих у смертельному полум’ї Другої світової війни співвітчизників, керівники району та міської об’єднаної територіальної громади, представники ветеранської організації, громадськість поклали сьогодні квіти до пам’ятника полеглим на фронтах Другої світової війни землякам, братської могили воїнів-визволителів Барського району та схилили голови у скорботній хвилині мовчання.
21 Червня 2019
Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування за «теплими кредитами», а саме – компенсувало 23 млн грн для близько 5 тис. родин, зокрема: близько 16 млн грн – на утеплення приватного житла; 6 млн грн – на енергоефективні заходи для 40 ОСББ; більше 1 млн грн – на твердопаливні котли.
21 Червня 2019
В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги».
21 Червня 2019
20 червня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Коровія та директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка з представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні 21 липня 2019 року. 
21 Червня 2019
«При підготовці указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України юридична правота всіх положень була вивірена максимально ретельно і сумнівів щодо неконституційності указу в цілому чи окремих його положень у нас не було. І Конституційний Суд своїм рішенням лише підтвердив обґрунтованість нашої юридичної позиції», – заявив Представник Президента України в Конституційному Суді Федір Веніславський.
20 Червня 2019
На засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.
20 Червня 2019
19 червня на базі оздоровчого табору «Фортуна» с.Митки головним спеціалістом сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Оксаною Бондарчук спільно з Вінницькою громадською організацією «Філософія серця», яку представляв  Олександр Кожухівський, проведено тренінг на тему: "Школа відповідального батьківства".
20 Червня 2019
Реформа децентралізації - одна з найважливіших для побудови сильної, демократичної, Європейської України. Мав честь у 2014 році представити концепцію цієї реформи, яка дала їй старт. За цей час ми пройшли чималий шлях. Вперше за часи Незалежності громади отримали ресурси, повноваження, можливість самим визначати шлях свого розвитку.