13 Березня 2019
Пенсійна реформа передбачає підвищення необхідного стажу для виходу на пенсію. З січня 2018 року для виходу на пенсію у віці 60 років необхідно мати 25 років страхового стажу, відтак з кожним наступним роком додається 1 рік, і в 2028 році необхідний страховий стаж становитиме 35 років.
28 Лютого 2019
З 1 січня 2018 року, відповідно до Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підвищено необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком – до 25 років (з кожним наступним роком додаватиметься ще один рік: таким чином у 2019 році необхідно вже буде мати 26 років, у 2020 році – 27 років і так далі).
17 Січня 2019
Жмеринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області співпрацює з усіма банківськими установами, які, за висновками Національного банку України щодо фінансового стану, виграли тендер та, згідно з рішенням конкурсної комісії по відбору банків, за згодою пенсіонерів можуть відкривати рахунки для виплати пенсій.
13 Грудня 2018
Відеоролики на такі теми виготовив Пенсійний фонд України у співпраці з міжнародною організацією Проект USAID "Трансформація фінансового сектору в Україні" з метою сприяння більшій поінформованості громадян та формуванню громадської думки щодо офіційного працевлаштування.
12 Грудня 2018
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти відділення у сільській місцевості. «Я від своїх вимог не відступлюсь», - наголосив Президент.
08 Листопада 2018
8 листопада заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталя Абрамова спільно з начальником відділу адміністрування систем, електронних реєстрів та захисту інформації Сергієм Швецем провели практичний семінар-навчання для головних бухгалтерів і кадрових служб підприємств та організацій Барського району
09 Жовтня 2018
На сьогодні в умовах впровадження реформи децентралізації, вирішення питання наближення надання адміністративних послуг до місць проживання громадян – одне з ключових завдань влади. Пріоритетним завданням пенсійників Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  є своєчасне надання якісних послуг населенню Жмеринського та Барського районів.
08 Жовтня 2018
Підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році. Про це сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. За його словами, наступний етап пенсійної реформи – підвищення пенсій людям, які мали великий страховий стаж, але низьку зарплату.
21 Серпня 2018
Жмеринське об'єднане управління Пенсійного фонду України просить звернутися до відділів обслуговування громадян Жмеринка/Бар для виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
09 Серпня 2018
Відповідно до статті 8 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», однією з основних вимог для призначення пенсії є наявність страхового стажу. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.