Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 161
Вчора 514
За цей тиждень 1085
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6607
За минулий місяць 16516
За весь час 617647
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
13 Квітня 2018
12 квітня відбулася спільна нарада Жмеринського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області та Барського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області про стягнення коштів на користь держави в інтересах Пенсійного фонду України.

Від Жмеринського управління в нараді взяли участь начальник управління Володимир Рябоконь, заступник начальника управління Наталя Абрамова та головний спеціаліст- юрисконсульт Юлія Шевчук. Від Барського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - начальник районного відділу Андрій Стук.

Сторони обговорили результати спільної роботи з погашення заборгованості за І квартал 2018 року. Зазначалось, що з початку року від примусового стягнення до бюджету Фонду надійшло коштів в сумі 7,2 тис. грн. Станом на 01.04.2018 року на виконанні в Барському районному відділі ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області знаходиться  30 виконавчих документів на суму 453,8 тис. грн.

Учасники наради також обговорили подальші напрямки спільної роботи. Зокрема, було вирішено знову повернутися до позитивної практики попередніх років — спільних виїздів (рейдів) до боржників та обмеження боржників у праві виїзду за межі України.

Начальник управління Володимир Рябоконь, підбиваючи підсумки спільної роботи, підкреслив, що тільки співпраця в даному напрямку роботи та концентрація спільних зусиль приведуть до більш ефективного та якісного виконання завдань по погашенню заборгованості до Фонду.


Жмеринське об’єднане управління ПФУ Вінницької області