Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 18
Вчора 1291
За цей тиждень 3512
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 18638
За минулий місяць 19152
За весь час 674598
13 Квітня 2018
12 квітня відбулася спільна нарада Жмеринського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області та Барського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області про стягнення коштів на користь держави в інтересах Пенсійного фонду України.

Від Жмеринського управління в нараді взяли участь начальник управління Володимир Рябоконь, заступник начальника управління Наталя Абрамова та головний спеціаліст- юрисконсульт Юлія Шевчук. Від Барського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - начальник районного відділу Андрій Стук.

Сторони обговорили результати спільної роботи з погашення заборгованості за І квартал 2018 року. Зазначалось, що з початку року від примусового стягнення до бюджету Фонду надійшло коштів в сумі 7,2 тис. грн. Станом на 01.04.2018 року на виконанні в Барському районному відділі ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області знаходиться  30 виконавчих документів на суму 453,8 тис. грн.

Учасники наради також обговорили подальші напрямки спільної роботи. Зокрема, було вирішено знову повернутися до позитивної практики попередніх років — спільних виїздів (рейдів) до боржників та обмеження боржників у праві виїзду за межі України.

Начальник управління Володимир Рябоконь, підбиваючи підсумки спільної роботи, підкреслив, що тільки співпраця в даному напрямку роботи та концентрація спільних зусиль приведуть до більш ефективного та якісного виконання завдань по погашенню заборгованості до Фонду.


Жмеринське об’єднане управління ПФУ Вінницької області