Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 631
Вчора 2216
За цей тиждень 4972
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49356
За минулий місяць 69614
За весь час 859418
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
18 Грудня 2017
Щороку в тиждень, що включає в себе 10 грудня - Міжнародний день прав людини, в нашій державі проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Захист прав людини — головне завдання органів Пенсійного фонду України.

Конституційне право на соціальний захист включає право громадян на пенсійне забезпечення. Пенсія за віком, за вислугу років та інші її види, що призначаються у зв’язку з трудовою діяльністю, заслужені попередньою працею, і є однією з форм соціального захисту. 

З метою реалізації прав громадян, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України, фахівці Жмеринського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення, зокрема, особисті прийоми громадян в управліннях, виїзні прийоми у населених пунктах області, зустрічі в трудових колективах, консультації за допомогою “гарячої” лінії. Також управління працює над розширенням сервісів обслуговування.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права серед працівників управління проведена бесіда з питань захисту та реалізації прав людини, в тому числі прав громадян у відносинах з органами Пенсійного фонду України.

Заходи, які проводяться у рамках Всеукраїнського тижня права в управлінні, сприяють формуванню активної правосвідомості громадян.

Важливим джерелом інформації, що широко висвітлює пріоритети державної пенсійної політики, є офіційні періодичні видання Пенсійного фонду України "Пенсійний кур'єр" та “Вісник Пенсійного фонду України”.


Ю.В. БАБІЄЦЬ,
завідувач юридичного сектору
Жмеринського об’єднаного УПФУ