Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1259
Вчора 1328
За цей тиждень 3462
За минулий тиждень 8057
За цей місяць 18588
За минулий місяць 19152
За весь час 674548
06 Листопада 2017
Жмеринським об’єднаним управлінням ПФУ постійно проводиться робота, спрямована на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків в діяльності управління, причин, що їх породжують, та умов, що їм сприяють.

Пріоритетним напрямом є проведення роз’яснювальної роботи серед державних службовців щодо основних положень антикорупційного законодавства та попередження можливих правопорушень, запобігання виникненню конфлікту інтересів та його врегулювання. На стендах управління розміщена інформація про телефон довіри з питань протидії корупції. Ведеться дієвий контроль за цільовим використанням коштів, чітким дотриманням державними службовцями фінансової дисципліни, своєчасним реагуванням на виявлені порушення. 

Здійснюється оприлюднення інформації про проведення публічних закупівель  у порядку і строки, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі». Протягом 9 місяців 2017 року застосовано 18 процедур в електронній системі закупівель, за результатами яких укладено, відповідно, 18 договорів, на загальну суму 289,3 тис. грн.

В управлінні, відповідно до вимог антикорупційного законодавства, забезпечено відкритість у роботі з кадрами при заміщенні вакантних посад. З особами, які претендують на заміщення вакантних посад державних службовців в управлінні, проводяться співбесіди по роз’ясненню вимог Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та Етичних правил поведінки державного службовця щодо встановлених ними обмежень, а також відповідальності за їх порушення під час вступу на державну службу та її проходження. 

Проводиться моніторинг адміністративних витрат та здійснюється аналіз використання коштів на фінансування адміністративних витрат, пов’язаних з виконанням функцій, покладених на органи Пенсійного фонду України. 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” та постанови правління Фонду від 15.08.2011 № 22-1 “Про організацію виконання норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”, опрацьовано 16 інформаційних запитів, що надійшли у звітному періоді до управління. На всі запити надано відповіді у визначені законодавством строки.

Всі державні службовці особисто попереджені про кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень особисто під підпис, а також про те, що всі відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, заносяться до Єдиного реєстру. 

Робота управління у сфері запобігання та виявлення корупції, основні розділи Закону та Правила етичної поведінки державних службовців розміщені на стендах в приміщенні управління.

Щокварталу здійснюється аналіз надходжень звернень юридичних та фізичних осіб по фактах корупції, порушень не виявлено.

Здійснюється щоквартальний моніторинг рішень щодо пенсійного забезпечення працівників управління та членів їх сімей з метою контролю за своєчасним вжиттям заходів, спрямованих на запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. 


Ю.В. БАБІЄЦЬ,
завідувач юридичного сектору
Жмеринського об’єднаного управління ПФУ