Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 511
Вчора 2216
За цей тиждень 4852
За минулий тиждень 13763
За цей місяць 49236
За минулий місяць 69614
За весь час 859298
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
06 Листопада 2017
Жмеринським об’єднаним управлінням ПФУ постійно проводиться робота, спрямована на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків в діяльності управління, причин, що їх породжують, та умов, що їм сприяють.

Пріоритетним напрямом є проведення роз’яснювальної роботи серед державних службовців щодо основних положень антикорупційного законодавства та попередження можливих правопорушень, запобігання виникненню конфлікту інтересів та його врегулювання. На стендах управління розміщена інформація про телефон довіри з питань протидії корупції. Ведеться дієвий контроль за цільовим використанням коштів, чітким дотриманням державними службовцями фінансової дисципліни, своєчасним реагуванням на виявлені порушення. 

Здійснюється оприлюднення інформації про проведення публічних закупівель  у порядку і строки, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі». Протягом 9 місяців 2017 року застосовано 18 процедур в електронній системі закупівель, за результатами яких укладено, відповідно, 18 договорів, на загальну суму 289,3 тис. грн.

В управлінні, відповідно до вимог антикорупційного законодавства, забезпечено відкритість у роботі з кадрами при заміщенні вакантних посад. З особами, які претендують на заміщення вакантних посад державних службовців в управлінні, проводяться співбесіди по роз’ясненню вимог Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та Етичних правил поведінки державного службовця щодо встановлених ними обмежень, а також відповідальності за їх порушення під час вступу на державну службу та її проходження. 

Проводиться моніторинг адміністративних витрат та здійснюється аналіз використання коштів на фінансування адміністративних витрат, пов’язаних з виконанням функцій, покладених на органи Пенсійного фонду України. 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” та постанови правління Фонду від 15.08.2011 № 22-1 “Про організацію виконання норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”, опрацьовано 16 інформаційних запитів, що надійшли у звітному періоді до управління. На всі запити надано відповіді у визначені законодавством строки.

Всі державні службовці особисто попереджені про кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень особисто під підпис, а також про те, що всі відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, заносяться до Єдиного реєстру. 

Робота управління у сфері запобігання та виявлення корупції, основні розділи Закону та Правила етичної поведінки державних службовців розміщені на стендах в приміщенні управління.

Щокварталу здійснюється аналіз надходжень звернень юридичних та фізичних осіб по фактах корупції, порушень не виявлено.

Здійснюється щоквартальний моніторинг рішень щодо пенсійного забезпечення працівників управління та членів їх сімей з метою контролю за своєчасним вжиттям заходів, спрямованих на запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. 


Ю.В. БАБІЄЦЬ,
завідувач юридичного сектору
Жмеринського об’єднаного управління ПФУ