Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1080
Вчора 2132
За цей тиждень 6008
За минулий тиждень 16385
За цей місяць 26043
За минулий місяць 33604
За весь час 759945
Президент України привітав Аннеґрет Крамп-Карренбауер з обранням на посаду Голови Християнсько-демократичного союзу Німеччини
«Загальна декларація прав людини – це маніфест людяності і демократії, це документ про цінності, сприйняття і дотримання яких повинно убезпечити людство від трагедій, геноциду і нових воєн», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій
08 Листопада 2018
8 листопада заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду Наталя Абрамова спільно з начальником відділу адміністрування систем, електронних реєстрів та захисту інформації Сергієм Швецем провели практичний семінар-навчання для головних бухгалтерів і кадрових служб підприємств та організацій Барського району
09 Жовтня 2018
На сьогодні в умовах впровадження реформи децентралізації, вирішення питання наближення надання адміністративних послуг до місць проживання громадян – одне з ключових завдань влади. Пріоритетним завданням пенсійників Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  є своєчасне надання якісних послуг населенню Жмеринського та Барського районів.
08 Жовтня 2018
Підвищення пенсій людям, які мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже в цьому році. Про це сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко. За його словами, наступний етап пенсійної реформи – підвищення пенсій людям, які мали великий страховий стаж, але низьку зарплату.
21 Серпня 2018
Жмеринське об'єднане управління Пенсійного фонду України просить звернутися до відділів обслуговування громадян Жмеринка/Бар для виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
09 Серпня 2018
Відповідно до статті 8 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», однією з основних вимог для призначення пенсії є наявність страхового стажу. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
03 Липня 2018
Жмеринське об’єднане управління ПФУ Вінницької області повідомляє, що Пенсійний фонд України запровадив сучасний механізм інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.
26 Червня 2018
Відповідно до Кримінального кодексу України, корупційними злочинами вважаються:
26 Червня 2018
Обмеження щодо сумісництва та суміщення визначені статтею 25 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), поширюються на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (пункт 1 частини першої статті 3 Закону)
26 Червня 2018
Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, здійснюється відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції».
14 Червня 2018
Жмеринським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області проводиться робота, спрямована на дотримання соціальних гарантій, легалізацію трудових відносин, виявлення, упередження та усунення порушень законодавства про працю і зайнятість населення.