Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 144
Вчора 1066
За цей тиждень 1966
За минулий тиждень 4949
За цей місяць 15611
За минулий місяць 33048
За весь час 711398
23 Червня 2018
Призначення субсидій непрацюючим громадянам працездатного віку, які не сплачували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховується дохід, та їх сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, буде потребувати додаткового розгляду комісією з вирішення спірних питань по наданню населенню житлових субсидій, яка створена Барською районною державною адміністрацією.

Винятками є громадяни, які протягом визначених періодів навчались за денною формою навчання або зареєстровані в службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчались в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості; або отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за особами з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю І і ІІ групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомогу по безробіттю.

Всі рішення комісія буде приймати на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, який складатиме соціальний інспектор управління соціальної політики райдержадміністрації. При прийнятті рішення комісія буде розглядати питання, чи має громадянин можливості працювати чи громадянин має проблему з пошуком роботи. Буде враховано те, чи громадянин і його сім’я перебуває у складних життєвих обставинах і чи перебували працездатні члени цієї сім’ї за кордоном понад 60 днів.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів 27 квітня 2018 року вніс зміни в програму надання субсидій. Відтепер громадяни не отримуватимуть допомоги від держави на оплату комунальних послуг, якщо у власності сім’ї є авто, якому менше 5 років, крім мопеда та авто, наданого органом соцзахисту населення.

Також субсидію не надаватимуть, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних метрів, а будинку – 200 квадратних метрів, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.


Анна МАРЦЕНЮК,
начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат 
управління соціальної політики райдержадміністрації