Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2179
Вчора 3082
За цей тиждень 11652
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60241
За минулий місяць 68826
За весь час 943977
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
23 Червня 2018
Призначення субсидій непрацюючим громадянам працездатного віку, які не сплачували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховується дохід, та їх сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, буде потребувати додаткового розгляду комісією з вирішення спірних питань по наданню населенню житлових субсидій, яка створена Барською районною державною адміністрацією.

Винятками є громадяни, які протягом визначених періодів навчались за денною формою навчання або зареєстровані в службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчались в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості; або отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за особами з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю І і ІІ групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомогу по безробіттю.

Всі рішення комісія буде приймати на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, який складатиме соціальний інспектор управління соціальної політики райдержадміністрації. При прийнятті рішення комісія буде розглядати питання, чи має громадянин можливості працювати чи громадянин має проблему з пошуком роботи. Буде враховано те, чи громадянин і його сім’я перебуває у складних життєвих обставинах і чи перебували працездатні члени цієї сім’ї за кордоном понад 60 днів.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів 27 квітня 2018 року вніс зміни в програму надання субсидій. Відтепер громадяни не отримуватимуть допомоги від держави на оплату комунальних послуг, якщо у власності сім’ї є авто, якому менше 5 років, крім мопеда та авто, наданого органом соцзахисту населення.

Також субсидію не надаватимуть, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних метрів, а будинку – 200 квадратних метрів, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.


Анна МАРЦЕНЮК,
начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат 
управління соціальної політики райдержадміністрації