Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 352
Вчора 405
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 4162
За цей місяць 12061
За минулий місяць 26015
За весь час 603387
22 Червня 2018
Відповідно до Урядового проекту монетизації частини зекономлених субсидій, передбачено грошову виплату енергоощадним родинам в еквіваленті вартості 150 кВт електроенергії та 100 куб.м. газу. Отож субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління соціальної політики райдержадміністрації, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. 

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення, або уточнити в управлінні соціальної політики райдержадміністрації за телефоном 2-41-90

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи або відділення Укрпошти, через які проводитиметься виплата, здійснюється субсидіантом самостійно. 

Якщо в минулому 2017 році субсидіант вже отримував грошову винагороду за економію енергоресурсу і тоді при зверненні було надано рахунок, повторно довідку з банківськими реквізитами подавати немає потреби, але звертаємо увагу, що на момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути діючим.


Управління соціальної політики райдержадміністрації