Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2400
Вчора 3082
За цей тиждень 11873
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 60462
За минулий місяць 68826
За весь час 944215
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
22 Червня 2018
Відповідно до Урядового проекту монетизації частини зекономлених субсидій, передбачено грошову виплату енергоощадним родинам в еквіваленті вартості 150 кВт електроенергії та 100 куб.м. газу. Отож субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву в управління соціальної політики райдержадміністрації, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. 

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення, або уточнити в управлінні соціальної політики райдержадміністрації за телефоном 2-41-90

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи або відділення Укрпошти, через які проводитиметься виплата, здійснюється субсидіантом самостійно. 

Якщо в минулому 2017 році субсидіант вже отримував грошову винагороду за економію енергоресурсу і тоді при зверненні було надано рахунок, повторно довідку з банківськими реквізитами подавати немає потреби, але звертаємо увагу, що на момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути діючим.


Управління соціальної політики райдержадміністрації