Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 177
Вчора 514
За цей тиждень 1101
За минулий тиждень 3318
За цей місяць 6623
За минулий місяць 16516
За весь час 617663
Це потужний внесок у нашу перемогу - Президент на відкритті виробничої лінії з виготовлення снарядів великих калібрів
03 Липня 2014

3 липня управлінням соціальної політики Барської райдержадміністрації спільно з Вінницьким міжрегіональним центром професійної реабілітації інвалідів „Поділля ” на базі районного центру зайнятості проведено інформаційно-просвітницький захід «Дізнайся більше про свої можливості» для дітей-інвалідів від 16 років, інвалідів І, ІІ, ІІІ груп.
Мета заходу: інформування інвалідів про діяльність Вінницького міжрегіонального  центру професійної реабілітації інвалідів „Поділля ”, їхні можливості безкоштовно пройти професійну реабілітацію, а також соціально-психологічну реабілітацію та медичне спостереження під час навчання в центрі.
Перед учасниками зібрання виступив заступник директора центру «Поділля» Касьян Володимир Євгенович, який розповів про роботу структурних підрозділів, а саме: відділення професійної реабілітації, відділення соціально-психологічної реабілітації, відділення медичного спостереження, гуртожиток, їдальню. Про правила направлення та прийому до центру поінформувала начальник відділу соціально-психологічної реабілітації Ставська Катерина Віталіївна. На запитання щодо медичної реабілітації  під час навчання в центрі відповіла завідувач відділення медичного спостереження Старинець Майя Леонідівна.
У заході взяли участь 12 осіб з інвалідністю.